Meble

Stołki barowe wykonane z drewna – 20 świetnych przykładów dostarcza inspiracji

Kuchnia-wyspa-z-stołem-barowym-drewniana

Planując konfigurację kuchni, warto rozważyć blat kuchenny. Ma to kilka zalet. Jeśli na przykład nie zawsze chcesz iść do jadalni na przekąskę, blat kuchenny jest bardzo odpowiedni, ponieważ możesz tam zjeść na miejscu. A jeśli Twoja kuchnia jest mała i nie ma miejsca na dodatkowy stół, możesz zamiast niej zamontować blat, który nie tylko zaoszczędzi miejsce, ale również posłuży do przygotowania potraw. Praktyczne jest również to, że Twój partner, dziecko lub gość może dotrzymać Ci towarzystwa podczas gotowania, siedząc przy blacie.

Drewniany hoker w różnych wzorach

nowoczesna-kuchnia-z-drewnianymi-stołkami-barowymi

Oczywiście wymaga to również odpowiednich hokerów. Mogą być wykonane z drewna, aby pasowały do ​​wyposażenia kuchni. A Drewniany stołek barowy tworzy ciepłą i przytulną atmosferę. Materiał oferuje możliwość szerokiej gamy oryginalnych, eleganckich, rustykalnych lub klasycznych wzorów, które pokażemy w tym artykule. Przygotowaliśmy wybór ciekawych hokerów. Wybierz odpowiedni model drewnianego hokera lub daj się zainspirować przykładami. W ten sposób możesz również zlecić wykonanie specjalnego stołka.

Stołek barowy STEP wykonany z drewna

Projekt krok po witaminie

Ten geometryczny i nowoczesny hoker wykonany z drewna w minimalistycznym stylu to projekt Vitamin Design. Lite drewno gwarantuje stabilność i komfort siedzenia. Stołek barowy można również połączyć z poduszkami do siedzenia.

 Stołek barowy MORPH BAR

Morph-bar-stołek-barowy-drewniany

Ten model zachwyca zaokrąglonymi krawędziami i kształtami. To idealne miejsce do nowoczesnego domu.

 Drewniany stołek barowy

Drewniany stołek barowy

Ten luksusowy drewniany stołek barowy zachwyca ekstrawaganckim wzornictwem. Stopa składa się z bloku drewna i jest połączona z siedziskiem za pomocą metalowych prętów. Drewniany klocek służy również do umieszczenia nóg. Rozmiar można dobrać indywidualnie na życzenie.

Stołek barowy „Ball”

Stołek barowy w kształcie kuli

Ten niezwykle oryginalny projekt drewnianego hokera pochodzi od firmy Pols Potten. Nawet jeśli się na to nie wydaje, siedzenie na tym stołku jest wygodne, a także zapewnia miejsce na stopy. Nadaje się bardzo do wnętrz w stylu rustykalnym.

Stołek barowy „Cherner” wykonany z drewna

Hoker Cherner wykonany z drewna w ciemnej wersji

Stołek ma wspaniały wzór, który sprawia, że ​​drewno jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Warto również wspomnieć o projekcie. Jego smukłe kształty sprawiają, że taboret jest eleganckim meblem, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni.

Gubi 3D 

Stołek barowy Gubi 3D

Ten stołek barowy jest dostępny w wersji dębowej, orzechowej lub bukowej lakierowanej na czarno, a skorupa siedziska jest również inna. Wybierz je w kolorze brzoskwiniowym lub naturalnym, aby uzyskać ciepłą atmosferę lub wszystkie w kolorze czarnym, aby uzyskać elegancki styl.

 Drewniany stołek barowy „Spin”

Stołek barowy Spin z tapicerowanym siedziskiem

W tym projekcie jest coś bezczelnego, a jednocześnie eleganckiego. Pochodzi od Staffana Holma. Stołek jest dostępny w różnych kolorach i na życzenie z pokryciem z tkaniny, a mimo to przypomina styl retro, nie wydaje ci się, że?

 Stołek barowy „Katakana”

Stołek barowy katakana

Ten drewniany stołek barowy zaprojektował Sean Dare. Podłokietniki są efektowne i oryginalne. Skórzane poduszki na siedzisku i na oparciu zapewniają większy komfort siedzenia. Samo drewno składa się z bardzo przyjemnego i ciepłego koloru, który tworzy przytulną atmosferę.

 Stołek barowy „Otto”

Projekt stołka barowego Otto

Prosty design, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni lub barze. Ponadto stołek jest bardzo lekki i dlatego można go łatwo przenosić. Drewniany hoker został zaprojektowany przez Szikszai László i gwarantuje maksymalny komfort siedzenia.

Stołek barowy „Animalia”

Stołek barowy Animalia w trosce o naturę

Projektant Nigel Coates wybrał organiczne kształty stołka barowego, a także innych modeli z kolekcji. Inspirację do tego czerpał z natury. Ale nawet bez tej wiedzy, podobieństwo stołka do poroża jelenia można szybko dostrzec. Więc jeśli tak bardzo kochasz naturę i chcesz mieć inny design niż wszystkie inne, ten drewniany stołek barowy jest właściwym wyborem.

 Stołek barowy „Barstool 02”

Stołek barowy-02-stołek-barowy-drewniany

Projekt, który jest naprawdę efektowny i przyciąga wzrok. Stołek zaprojektował Matej Chabera. Pozornie prosta konstrukcja zapewnia wygodne siedzenie. Aby uniknąć poślizgu, stołek ma gumowe nóżki. Stół pasujący do stołka jest również dostępny w tym samym stylu, jeśli szukasz baru. Ale do kuchni wystarczą krzesła.

 Drewniany stołek barowy firmy ecWorld Enterprises Inc.

Stołek barowy w stylu indonezyjskim

Imponującą cechą tego drewnianego stołka barowego jest to, że jest on ręcznie rzeźbiony. Jego cudowne, miękkie kształty i design jako całość przekształcają go w prawdziwą perełkę. Nada Twojej kuchni lub barowi idealny klimat.

 „Stołek lędźwiowy”

Krzesło-lędźwiowo-barowe-stołek-z drewna

Siedzenie na tym drewnianym stołku barowym wydaje się odważną propozycją, ponieważ ciekawy design na pierwszy rzut oka nie wydaje się godny zaufania. Jednak, gdy pokonasz swój strach, będziesz zdumiony komfortem. Brytyjski projektant James Douglas zainspirował się naturą, a zwłaszcza skałami grzybowymi, które mają bardzo podobny kształt.

 „ST10 JEAN” od E15

ST10-JEAN-by-E15

Taboret wykonany jest z forniru dębowego i jest dostępny w różnych kolorach. Jej proste kształty nawiązują do popularnego stylu skandynawskiego. Ustaw wspaniały akcent w swoim mieszkaniu dzięki tym oryginalnym hokerom.

 Stołek barowy „Nerd” firmy Muuto Nerd-barchocker-by-Muuto Ten ciekawy drewniany hoker powstał w konkursie, który wygrał projektant i uczeń David Geckeler tym projektem. To nowoczesna odmiana stylu mebli skandynawskich. Więc jeśli interesujesz się stylem wyposażenia północnych stanów, ten stołek jest właściwym wyborem.  Stołek barowy „Fala” Stołek barowy Wave wykonany z drewna Ten drewniany hoker ma nowoczesny styl dzięki metalowym detalom na drewnianym siedzisku. Rama jest chromowana i ma regulowaną wysokość. Siedzisko z kolei wykonane jest z różnych gatunków drewna.  Drewniany hoker DELLA stołek barowy della desgn drewno Ten model reprezentuje bardziej klasyczny wariant, który bez wątpienia jest ponadczasowy. Dzięki lekkiej, kremowej tapicerce zapewniony jest komfort siedzenia i elegancki wygląd. Drewniana rama również wygląda elegancko.  Stołek SCIZA Krzesło barowe model Szisa Ten ciekawy drewniany stołek barowy zaprojektowany przez projektanta Takashi Kirimoto jest prosty i elegancki. Dokładniej, jest wykonany z drewna bukowego i jest dostępny w dwóch różnych wysokościach. Masz również możliwość wyboru koloru.  Stołek barowy NY11 wykonany z drewna NY11-stołek-barowy-drewniany Ten stołek z litego drewna jest dziełem projektantów Knuta Bendika Humlevika i Rune Krøjgaard. Możesz go otrzymać w kolorze naturalnego drewna lub w kolorze czarnym. Ponadczasowa elegancja to zasługa stylu skandynawskiego. Ożyw swoją kuchnię lub bar dzięki temu solidnemu krzesłu.  Grabowy stołek Gratable kawałek stołka projektowego Ten stołek barowy jest wykonany z litego drewna. Koloru dodają poprzeczki, które mogą również służyć jako podnóżki. Stołek jest efektowny i minimalistyczny. Idealny wybór!