Meble

Stół z drewna i betonu ujawnia nowe trendy w projektowaniu mebli

Betonowy stół z drewnianymi nogami jadalnia w minimalistycznym stylu

Nowoczesny Drewniany stół i beton reprezentuje nowy trend w projektowaniu mebli. Połączenie tych dwóch materiałów jest bardzo atrakcyjne. Kontrast między chropowatą powierzchnią bloczków betonowych a rustykalnym wyglądem drewnianych detali jest fascynujący. Również zestawienie kolorystyczne jest bardziej niż udane – szary kolor betonu wprowadza minimalistyczny akcent, a ciepły brązowo-czerwony kolor drewna wygląda przytulnie.

Stół z drewna i betonu do nowoczesnego wnętrza

Pomysł na oryginalny stolik do salonu

Utalentowany projektant Leigh Cameron od zawsze fascynował się betonem jako materiałem we wnętrzach. Bardzo podobał mu się surowy wygląd materiału. Dla maksymalnego efektu połączył beton z drewnem – i zaprezentował nową estetykę nowoczesnej jadalni. Praca nad jego projektami wiązała się z wieloma wyzwaniami – zupełnie inna struktura i waga obu materiałów, odmienna faktura, kształt i proces obróbki wymagały długich badań. Ale przezwyciężył trudności i wydobył mocne strony obu materiałów. Efekt końcowy jest imponujący – niedawno zaprezentowano dwa stoły o oryginalnej konstrukcji. Pierwszy stół wykonany z drewna i betonu przeznaczony jest do jadalni, natomiast drugi może służyć jako stolik boczny w salonie lub jako stolik nocny w sypialni.

Stół z drewna i betonu – przeciwieństwa przyciągają

Zaprojektuj detale konstrukcyjne z drewna

Dwa zupełnie różne materiały w jednym projekcie – tak, to możliwe. Dzięki nowatorskiemu podejściu Cameron mógł odsłonić inną perspektywę. Tak naprawdę koncepcja ta od niedawna sprawdza się nie tylko w ogrodzie, ale także we wnętrzu – coraz więcej mebli jest wykonanych z betonu i drewna. Prosta konstrukcja i wyraźne linie wyznaczają minimalistyczny trend w projektowaniu mebli. Stół wykonany z drewna i betonu ma ogromną atrakcję – i jest wyraźnym dowodem na to, że takie projekty będą nadal pozytywnie nas zaskakiwać w przyszłości.

Stół do jadalni w szczegółach

Przestrzeń do przechowywania stołu do jadalni z drewna do przechowywania betonu

Drewno i beton w jednym projekcie

Projekt mebli z drewna betonowego

Stół może być również używany w biurze

Projekt stołu do jadalni z drewna betonowa podłoga oryginalne designerskie meble

Stolik boczny jest bardziej masywny

Nowoczesna metoda produkcji detali z drewna

Stół składa się z dwóch elementów

Płyta betonowa z drewna stołu buduje stylowy design

Trend minimalistyczny ostatnio odniósł sukces

Projektowanie mebli nowoczesna modna płyta betonowa z drewna

Powstaje mozaika różnych elementów

Betonowy detal oryginalna konstrukcja