Meble

Stół do tenisa stołowego na zewnątrz You and Me by Antoni Pallejá office

Akcesoria do tenisa stołowego na świeżym powietrzu zaprojektuj meble dla entuzjastów sportu ty i ja

Wiele osób chce stół do tenisa stołowego, bo kto nie lubi tego sportu? Ale wielu rezygnuje z tego, ponieważ po prostu nie ma wystarczająco dużo miejsca. Nawet modele składane wymagają pewnej ilości miejsca do przechowywania. A jeśli nie jest to konieczne, oznacza to koniec wielkiego snu.

Ale nie z nowym Ty i Ja, które sprawia, że ​​każde serce bije szybciej. Jest to stół wielofunkcyjny, który został wprowadzony na rynek w 2013 roku przez Antoni Pallejá Biuro zostało zaprojektowane dla RS Barcelona i zachwyci każdego fana sportu. W mgnieniu oka praktyczny stół do jadalni ze standardowym blatem zamienia się w świetny Stół do tenisa stołowego na zewnątrz. Akcesoria do tenisa stołowego można równie szybko schować, a dostępny jest praktyczny stół konferencyjny o prostym designie.

Wielofunkcyjny stół do tenisa stołowego na zewnątrz do Twojego obszaru zabaw w domu

Nowoczesny stół do tenisa stołowego-wielofunkcyjne designerskie meble dla fanów sportu

Pod blatem zintegrowany jest składany pojemnik, w którym można przechowywać siatkę do tenisa stołowego, piłki, rakietki i akcesoria. Ty&Mnie można umieścić tam, gdzie chcielibyśmy przyjmować naszych gości i bawić się razem. Jeśli masz w domu osobny pokój zabaw, możesz po prostu postawić niezwykły mebel na środku pokoju i wykorzystać go w dowolnym momencie do sportowej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, You&Mnie do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jej modny sportowy wygląd nadaje mu ekskluzywny charakter. Stół do tenisa stołowego na zewnątrz ma wymiary 152,5x274x76 cm i jest dostępny w kolorze białym i czarnym.

Stół do tenisa stołowego na zewnątrz You and Me by Antoni Pallejá office

Sprzęt do tenisa stołowego-akcesoria Składany pojemnik

Jeśli więc należysz do osób, które zawsze chciały zagrać w tenisa stołowego w domu, ale nigdy nie spełniły tego życzenia z powodu braku miejsca, po prostu rozważ ten imponujący, zajmujący mało miejsca i praktyczny mebel. Zamień swój stół jadalny — w pomieszczeniu lub na zewnątrz — od razu ze sobą&Ja i stwórz zabawny i dopasowany czas wolny.

Stół do tenisa stołowego ze zintegrowanym schowkiem na akcesoria

praktyczny stół uniwersalny design-ty i ja-antoni palleja-office

Stół do ping-ponga z odpowiednim sprzętem do tenisa stołowego 

Stół do tenisa stołowego Ty i ja RS barcelona Antoni Pallejà Office

wielofunkcyjna siatka do tenisa stołowego ze specjalnych materiałów wysokiej jakości

Stół do tenisa stołowego Outdoor-Ty i Ja-Antoni Pallejá office

Nowoczesne czarne stoły do ​​tenisa stołowego You Me Antoni Pallejá office

czarny stół do tenisa stołowego może być używany uniwersalnie

Stół do tenisa stołowego-wielofunkcyjne drewniane nogi wysokiej jakości wzornictwo rs-barcelona