Meble

Sofa Oscar – idealny dodatek do każdego atrakcyjnego środowiska mieszkalnego

na sofie oscar prosty, neutralny design zdominowany jest przez jasnoszare meble

Jeśli chcesz trochę odświeżyć swoje monotonne środowisko życia, jest to sofa Oscar idealny mebel dla Ciebie i Twojego domu.

 Sofa Oscar zachwyca prostym designem i jasnymi kolorami

połączenie pomysłów na projekt nuty manganowej niebieskiej i pomarańczowej

 

Christian Werner z Leolux, Utworzony sofa Oscar. Charakteryzuje się z jednej strony doskonałymi konturami i szwami, a z drugiej prostym profilem. Przede wszystkim Oscar to stylowy dodatek do każdego domu.Miękka osłona jest tak zachęcająca, a delikatne podłokietniki zachęcają do wygodnego siedzenia lub leżenia i pozwalają się rozpieszczać. W ofercie są 2,5- lub 3-osobowe, a producent oferuje różne modele tkanin, skóry lub alcantary, które są wyposażone w dopasowane lub kontrastujące szwy. Nogi Oscara są albo polerowane w standardowym kolorze aluminium, albo malowane na różne kolory, które mogą być dowolnie wybrane przez klienta. Dostępny jest również pasujący stołek z kółkami. Fascynujące okazuje się połączenie manganowo-niebieskiej tapicerki i pomarańczowych szwów.

Sofa Oscar pasuje do każdej palety kolorów w domu

sofa oscar design kontrast koloru cynamonu

Dla domów, które charakteryzują się białą paletą kolorów lub różnymi odcieniami beżu lub szarości, wybór sofy w odważnych kolorach wydaje się najlepszą decyzją. Oszałamiająca jasnofioletowa, z dopasowanymi szwami i standardowymi aluminiowymi nogami, meble dają Ci szansę na wyrażenie swojej osobowości. Wybuch mocnego koloru, jeśli nie przesadny, może dodać nastroju w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo na poduszkach można umieścić akcenty w kontrastowych kolorach. Jeśli kolorowe elementy są wystarczające w twoim domu, to może być sofa Oscar a jego neutralny, prosty design przynosi więcej spokoju dla oka. Jasnoszara tapicerka pozwala nadal dominować jasnym akcentom. Skórzane wersje Oscara różnią się pod pewnymi względami od modeli tapicerowanych. Oprócz tego, że skóra jest uważana za idealny kolor pasujący do każdego wnętrza, skórzana wersja jest również znacznie łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką, aby usunąć plamy z czerwonego wina lub mleka.

Jasnofioletowa sofa Oscar dodaje wyjątkowości przestrzeni mieszkalnej

jasnofioletowa tapicerka doskonały dodatek do wystroju poduszek

Tapicerka skórzana w kolorze cynamonu lub w kolorze manganowo-niebieskim – wybór zależy od Twojego gustu

dostępne różne skórzane nogi aluminiowe w kolorze brązowym, niebieskim,