Meble

Skórzany fotel wypoczynkowy „Nomi” zachwyci wszystkich trendsetterów

Fotel stolik metalowy dywan czarny

Hiszpańska marka Belta oferuje urocze i eleganckie Fotel, które charakteryzują się świeżym wzornictwem i trwałością. Firma szanuje kulturę europejską i umiejętnie łączy tradycyjne i nowoczesne techniki wytwarzania.

Fotel wypoczynkowy zapewnia relaks w domu i w ogrodzie

kremowy pomysł na nowoczesny salon

Hiszpańska firma Belta współpracuje z renomowanymi europejskimi projektantami. Współpraca z kreatywnymi ludźmi przyniosła firmie uznanie i popularność na całym świecie. Każdy model z kolekcji ma swoją osobowość i nadaje wnętrzu charakter. To szczególnie fascynujące Fotel Nomi, który charakteryzuje się innowacyjną, futurystyczną konstrukcją. Elegancki design przyciąga wzrok w każdym wnętrzu. Fotel wykonany jest ze skóry i stali nierdzewnej. Ergonomiczny kształt zapewnia relaks dla pleców. Konstrukcja podąża za naturalną linią ludzkiego ciała.

Fotel wypoczynkowy o ergonomicznym kształcie

nowoczesny design stylowy fotel drewniany taras

Z Fotel to bardzo udane połączenie klasycznych materiałów i nowoczesnego stylu. Pokryty skórą mebel prezentuje się szykownie i niezwykle elegancko. Kolorystyka jest neutralna i pozwala projektowi zaistnieć. Ciemny brąz doskonale sprawdza się w obiektach, w których drewno było intensywnie wykorzystywane. Czerń doskonale sprawdzi się w nowoczesnym biurze, a biel dopełni każde minimalistyczne wnętrze. Naszym absolutnym faworytem jest mebel w kolorze kremowym. Kolor wygląda na miękki, ciepły, a jednocześnie niezwykle nowoczesny i praktyczny. Fotele doskonale nadają się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są szczególnie odporne i można je ustawić na tarasie lub w ogrodzie w miesiącach letnich. W tym przypadku jednak należy również zapytać producenta, w jaki sposób można zabezpieczyć mebel przed wodą i wiatrem przy złej pogodzie.

Skórzany fotel o ergonomicznym kształcie

szykowny aluminiowy pasek

Czarno-biały – jak yin i yang

Fotel metalowa rama skórzana konstrukcja

Klasycznie elegancki – design Nomi

Skórzany metalowy panel ścienny klasyczne wnętrze

Innowacyjny fotel nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz

wielokrotnie nagradzane designerskie meble projektowe