Meble

Skórzany fotel bujany ze stołkiem od Koinor

Skórzany fotel bujany ze stołkiem od Koinor

Złe czasy w biurze? Czy stres jest po prostu za duży? To czego potrzebujesz to skórzany fotel bujany od Koinor. Zabierze wszystkie twoje problemy, abyś znalazł się w spokojnym i wygodnym stanie, w którym nic nie jest poza tobą. To krzesło zostało zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach. Wykonany jest z miękkiej skóry. Wciąż jest w niej świetny dodatek – piękny skórzany stołek.

Projekt krzesła jest wyjątkowy i stylowy. Meble tapicerowane to specjalność Koinor. Nogi krzesła są bardzo dyskretne i eleganckie, dzięki czemu możliwy jest prawdziwy ruch kołysania. To dlatego, że krzywe są ukształtowane w bardzo szczególny sposób. Z Skórzany fotel bujany jest bardzo stabilny. Nigdy nie traci równowagi. Możesz wygodnie siedzieć w różnych pozycjach – stojącej lub leżącej.

wygodny skórzany fotel bujany

Wygodny fotel bujany ze stołkiem od Koinor

Skórzany taboret został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci komfort. Jeśli cały dzień staniesz na nogach, kiedy nie masz chwili odpoczynku, ten stołek stanie się dokładnie tym, o czym marzysz. Jego miękkość natychmiast zrelaksuje Twoje stopy i sprawi, że poczujesz się ciepło i pięknie. Nieustępliwy ból zniknie za kilka sekund.

Skórzany fotel bujany z hokerem w kolorze białym

Skórzany fotel bujany ze stołkiem od Koinor - biały

Z Skórzany fotel bujany został zaprojektowany, aby wnieść komfort i styl do Twojego życia. Oferowany jest w kolorze białym i czarnym. Doskonale komponuje się z każdym rodzajem nowoczesnego wystroju wnętrza. Krzesło nadaje się do salonu, sypialni, a nawet do biura. Nawet jeśli wygląda na bardzo duży i ciężki, w rzeczywistości jest bardzo lekki, więc możesz go przenieść w dowolnym momencie.

Niech to Skórzany fotel bujany od Koinor Reguluj swój biorytm – to takie proste. Nowoczesne i subtelne nogi krzesła są skonstruowane w taki sposób, że dozwolony jest uspokajający ruch kołysania, a krzesło wydaje się unosić nad podłogą jak chmura. Koinor naprawdę wie, co zrobić, jeśli chodzi o meble tapicerowane, a to krzesło jest tego dowodem. Możliwe są różne pozycje i orientacje: usiądź wygodnie prosto lub połóż się płasko i zrelaksuj się. odwiedzać Koinor uczyć się więcej.

Skórzany fotel bujany – wygoda i styl

Skórzany fotel bujany Koinor - biały