Meble

Seria mebli JO Andreasa Jansona – kreatywnie przetworzone skrawki drewna

system półek jo49 półka na książki seria mebli jo półfabrykaty z drewna andreas janson

ten Seria mebli JO z Andreas Janson przedstawia nam atrakcyjne wizualnie projekty, które są również naprawdę zasobooszczędne. Hamburski stolarz Andreas Janson opracował tę kolekcję w celu nie wyrzucania resztek drewna, ale raczej kreatywnego ich wykorzystania. Z odpadów drzewnych można zbudować piękne stoły i półki.

Seria mebli JO firmy Andreas Janson – system regałów JO49

jo49 system regałów skrawki drewna nowoczesny design seria mebli jo andreas janson

JO 49 to system półek, który wygląda niemalże rzeźbiarsko. Użytkownik może dostosować swoją półkę do swoich potrzeb i osiągnąć różne wysokości półek.

 Seria mebli JO firmy Andreas Janson wykonana ze skrawków drewna

Seria mebli jo Andreas Janson system regałów JO49

Seria mebli designerskich z systemem półek jo49 firmy Andreas Janson

Półka ścienna JO21

Seria JO Möbel Andreas Janson półka ścienna do ponownego wykorzystania odpadów drewnianych

Seria mebli JO autorstwa Andreasa Jansona jo21 półka ścienna skrawki drewna

Półka ścienna Andreas Janson JO21 twórczo wykorzystuje resztki drewna

Półka ścienna JO 21 to kompaktowy sługa do przechowywania, który idealnie nadaje się do przedpokoju. 3 półki połączone są z konsolą. Asymetryczny design sprawia, że ​​półka jest fascynującym elementem dekoracyjnym na ścianie. W dolnej półce wyfrezowano rowek, na którym można zawiesić klucze.

JO98 stół do salonu na kółkach

stół do salonu jo 98 design andreas janson oszczędzanie zasobów jo98 stół do salonu rolka użyj skrawków drewna jo89 stół do salonu ponowne wykorzystanie skrawków drewna stolarskiego

JO 98 to prosty stół do salonu wykonany z litego dębu. Jego design nawiązuje do skandynawskiej prostoty. Różne wysokości można ustawiać indywidualnie, układając poszczególne panele warstwami. Stół jest bardzo mobilny, ponieważ znajduje się na kółkach. Panele drewniane są pokryte białą melaminą, podczas gdy krawędzie z prawdziwego drewna pozostają surowe. JO 98 może być również używany jako stolik boczny, kanapa i stół medialny.

JO84 i JO91 Stół kuchenny

meble jo andreas janson stół kolumnowy mała kuchnia kompaktowa

stół kuchenny jo91 andreas janson okrągły blat stół kuchenny jo84 andreas janson cokół kwadratowy mały

jo84 stół kuchenny stół filarowy kuchnia mały andreas janson

JO 84 i JO 91 to dwa stoły kuchenne o pięknie kompaktowej konstrukcji i tylko jednym filarze. Drewno to jesion północno-niemiecki o przyjemnym wyglądzie. Stół oferuje również miejsce na drobiazgi na półce pod blatem. Blat JO 84 jest kwadratowy, podczas gdy jego brat jest okrągły.