Meble

Prywatne miejsce pracy ROOM One dla biur na planie otwartym – funkcjonalne, zrównoważone i niedrogie

prywatne miejsce pracy dźwiękoszczelne stoisko modułowe przyjazne dla środowiska pokój jeden

Na imprezie NeoCon firma ROOM zaprezentowała fascynującą prywatną przestrzeń dla biur z koncepcją open office. Nowy produkt w branży mebli biurowych nosi nazwę „ROOM One”. Funkcjonalny design w połączeniu z trwałością jest tym, co definiuje kabinę roboczą. ROOM One to prywatna przestrzeń do pracy, która łączy w sobie elegancki design i przyjazne dla środowiska rozwiązanie do ochrony danych.

Prywatne miejsce pracy ze zrównoważonym designem dla otwartej przestrzeni biurowej

pokój jedna dźwiękoszczelna kabina prywatne miejsce pracy przenośna izolacja akustyczna

Dźwiękoszczelna budka wykonana jest z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. ROOM One można znaleźć na rynku za połowę ceny podobnych stanowisk pracy. Prywatna przestrzeń do pracy łączy funkcjonalność i zrównoważony design w celu ulepszenia świata pracy na dużą skalę i rozwiązania problemu uciążliwego hałasu dla milionów Amerykanów, którzy na co dzień pracują w biurach na planie otwartym.

Chociaż biura na planie otwartym oferują kreatywne środowisko, badania wykazały, że wpływają one zarówno na wydajność, jak i zdrowie pracowników. Prawie 50% osób pracujących w biurach o otwartej koncepcji postrzega prywatność jako główną przyczynę frustracji. W przeciwieństwie do osób pracujących w biurach zamkniętych, pracownicy w biurach na planie otwartym częściej przebywają na zwolnieniu lekarskim.

Nowoczesne prywatne miejsce pracy dostosowane do potrzeb pracowników

biuro na planie otwartym prywatne miejsce pracy wykonane z plastikowych butelek z recyklingu zrównoważony pokój jeden

ROOM One wykorzystuje prostą, inteligentną konstrukcję, aby zapewnić prywatność w biurze na planie otwartym, zapewniając w ten sposób szczęśliwsze i zdrowsze środowisko pracy. To modułowe i elastyczne miejsce pracy zostało zaprojektowane przez Alejandrę Albarrán, wielokrotnie nagradzaną projektantkę wnętrz i dyrektor kreatywną z Meksyku. Kabinę roboczą można zmontować na miejscu w zaledwie 40 minut, co oszczędza firmie dużo czasu i zasobów przy skomplikowanych i kosztownych projektach budowlanych. Miejsce pracy to przyjazny dla środowiska i niedrogi sposób na stworzenie nowoczesnego miejsca pracy, które jest dostosowane do potrzeb pracowników w zakresie prywatności i współpracy.

pokój jeden prywatne miejsce pracy kabina dźwiękoszczelna kompaktowa modułowa zrównoważona

ROOM One tworzy idealną atmosferę pracy. Nawet jeśli przestrzeń biurowa ma specjalny projekt, kabinę Room One można do niej łatwo dostosować. Ta niestandardowa kreacja może odzwierciedlać koncepcje specyficzne dla firmy. Kabina robocza została fachowo zaprojektowana do ochrony prywatnych rozmów, zapewniając jednocześnie izolację akustyczną. ROOM One redukuje hałas aż o 29 decybeli.

Nie należy lekceważyć ekologicznego aspektu tego projektu ROOM One. Co minutę milion plastikowych butelek trafia na wysypiska śmieci. Używanie plastikowych butelek z recyklingu do tworzenia dźwiękoszczelnych kabin również zmniejsza emisje CO2.

przyjazna dla środowiska ochrona danych prywatne miejsce pracy dźwiękoszczelne stoisko pokój pierwszy

ROOM One jest przenośny i można go przenosić z miejsca na miejsce. Kabina nie stanowi zatem przeszkody dla nadchodzącej przeprowadzki.Każde modułowe stanowisko pracy wyposażone jest w specjalny system wentylacji, dzięki czemu powietrze w kabinie pozostaje świeże i chłodne przez cały czas.

Hałas w miejscu pracy był prawdziwą siłą napędową rozwoju ROOM One. Projektanci pozyskali materiały z recyklingu i współpracowali z doświadczonymi ekspertami od akustyki, aby ostatecznie stworzyć łatwo dostępne rozwiązanie dla nowoczesnej przestrzeni biurowej, która oferuje więcej miejsca dla zadowolonych pracowników i udanego biznesu.

* Dowiedz się więcej o ROOM One tutaj