Meble

Projektant w centrum uwagi – designerskie meble i pomysły Moniki Armani

projektantka monica armani produkty designerskie meble i pomysły

ten Projektant Monica Armani jest wyjątkowa pod względem umiejętności łączenia rodziny, pracy i środowiska w niesamowity sposób, co również jest jej Designerskie meble i pomysły natchniony. Dowiedz się więcej o ich świecie i kreatywnych projektach.

Designerskie meble i pomysły przez Monikę Armani

Designerskie meble i pomysły monica armani żywe pomysły zielony salon

1. Projekt.

Twoje wejście w świat designu zbiega się z wprowadzeniem marki Monica Armani. Jest rok 1998. Nacisk kładziony jest na Progetto 1, od 2006 roku w katalogu B. & B Włochy. „To był stół, o którym zawsze marzyłam, ale jeszcze nie został zaprojektowany”. Stół stworzony dla prywatnego klienta, wyznacza początek systemu organizacji kuchni z półkami, blatami i krzesłami, a później staje się rozszerza się i obejmuje ogród (ze stolikami i ławkami), łazienkę, a także biurka komputerowe i stoliki kawowe. Cechami wspólnymi są: prostota, elegancja i elastyczność.

Włoskie meble i pomysły od projektantów

progetto1 projekt stołu monica armani designerskie meble i pomysły

2. Zespół. „Projekt jest w naszej rodzinie i pracowni – części domu. Luka, mój mąż i ja pracujemy razem. Z nami są nasze dzieci Marcelo i Mariana. Praca i życie rodzinne są ze sobą powiązane. Kłócimy się i poprawiamy. Jeśli chodzi o technologię, to prawo zwykle stoi po stronie Łukasza, ale jeśli chodzi o szczegóły, to ja wygrywam.” A przerwy, żeby odzyskać siły? Czas z dziećmi. Ale także nasze małe ucieczki do Afryki Północnej w poszukiwaniu nieskończonych horyzontów i absolutnej ciszy. “

Łazienka Pianura w kolorze czarnym dla Boffi

pianura nowoczesny projekt łazienki czarno-biały monica armani

projekt łazienki pianura monica armani czarne tylne oświetlenie

Boffi pianura zły projekt Pomysły projektowe Moniki Armani

3. Twój pomysł na kąpiel. Podoba mi się pomysł na czarną wannę. Taka była moja filozofia przy tworzeniu systemu Pianura dla Boffi. Boazeria, podświetlane półki, wisząca umywalka kilka centymetrów od ściany i takie wrażenie unoszących się przedmiotów. Wnętrze dopełniają lustro ścienne i szafki.

Monica Armani Włoskie designerskie meble i pomysły na salon

4. Twój ulubiony pokój. „Salon, dzięki wspaniałemu widokowi na dziedziniec i zieleń. Mieszkamy na parterze niewielkiego budynku, który zaprojektowaliśmy kilka lat temu. Kiedy chcę się zrelaksować, siadam na słynnym Egg Chair autorstwa Arne Jacobsena. Włączam też lampę stołową Goodmorningchina Davide Groppi – cienki stojak i gigantyczny balon z różowego papieru. Efekt magiczny.”

Regał Treda

tred regał moroso włochy monica armani biały

tred biały regał z tkaniny pokrywa ścianka działowa

5. Na początku był pokój. Dom Moniki Armani nie ma drzwi, tylko przegrody. W związku z tym zaprojektowała swój pierwszy regał dla Moroso – „Tred Shelf”. Proste otwarte półki, pionowe elementy pokryte tkaniną. Trzy różne długości półek. Połączenie daje wiele możliwości kombinacji. I jeszcze jeden szczegół, brak konieczności montażu przy ścianie.

projektantka wnętrz monica armani boazeria z drewna biały niebieski meble

6. Dobrzy nauczyciele. Mój ojciec jest niewątpliwie na pierwszym miejscu. Architekt, który ma na koncie wiele projektów i zawsze z dużą dozą finezji. Pracowaliśmy razem przez dziesięć lat. Zawdzięczam mu dbałość o szczegóły i przekonanie, że nigdy nie jest tak mały, by go przeoczyć. Również przekonanie, że czas rozjaśnia idee. Wśród największych nazwisk w projektowaniu – wieczna amerykańska para Charles i Ray Eames. Mebel, który jest dla Ciebie kultowy, fotel wypoczynkowy Eames. „Szkoda, że ​​to zaprojektowałam” – mówi z uśmiechem.

Partycja WGS

WGS Gallotti Radice projekt przegrody monica armani

7. Sztuka gościnności. „Kiedy zapraszamy gości na obiad, nakrywam stół ciemnoszarym lnianym obrusem i koronką pośrodku. Naczynia z chińskiej porcelany, srebrne lub stalowe sztućce od Muji oraz duże kieliszki do wody i wina. Bluszczem używam też do ozdabiania serwetek, świeczek i szklanych patery, które kolekcjonuję od lat. Nie mogę się temu oprzeć. Jak nowa para butów z zapierającymi dech w piersiach szpilkami.

Zielony stołek WGS

wgs ​​stołek zielone designerskie meble i pomysły Monica Armani

8. Tekstury. Podoba mi się surowy styl, w tym wzór. Jak również prostota i prostota połączenia czerni i bieli. W tych kolorach zaprojektowałam dla Mutiny nową kolekcję porcelany. Nazywa się Kora i przypomina korę drewna. Wybierając tkaniny, Monica zawsze szuka równowagi między materiałem a puryzmem. „Uwielbiam len, ale także filc, którego użyłem do obicia stołka WGS dla Galloti & Radice eksperymentował.

LEM dla Coro

lem coro stół do jadalni krzesła konstrukcja ze stali nierdzewnej monica armani

9. Preferowany materiał. Stal nierdzewna. Jak z projektem LEM, kolekcja stołów i krzeseł dla Coro. Nowością jest możliwość zmiany tapicerki siedzeń dzięki innowacyjnemu systemowi klipsów.

Designerskie meble i pomysły Moniki Armani – Wafer Chair

Molteni Wafer krzesła tapicerowane oparcie siedziska

10. Wyjątek. Opłatek. Drewniane krzesło dla Molteni & C. Czyste i mocne linie. Tym razem jednak materiałem jest lite drewno, zinterpretowane na nowo dzięki inżynierii motoryzacyjnej. Oparcie i siedzisko są wyściełane.

lampa stołowa z systemem organizacji drewna stołowego wgs

eleganckie meble biurowe  produkty pomysły projektant monica armani meble biurowe otomana

biała kuchnia dla Efeti

mak2 kuchnia efeti producent projektant monica armani

Designerskie meble i pomysły Moniki Armani

kryształowy stół prostokątny szklany blat monica armani