Meble

Projekt krzesła do topienia autorstwa Philippa Aduatza

nowoczesny design krzesła topi iluzja Philipp Aduatz

To coraz bardziej zaskakuje nowoczesny Projekt krzesła o nietypowych kształtach i koncepcjach, które wymagają od nas głębszego zrozumienia w celu zaakceptowania ich wyjątkowości. Aby w pełni cieszyć się pomysłowymi pomysłami projektantów, potrzebne jest oko artysty lub umysł wynalazcy. W dzisiejszych czasach publicznie prezentowane są projekty specjalne, tworzone głównie przez artystów, a dopiero potem przez projektantów mebli.

Projekt krzesła do topienia z oryginalną koncepcją

philipp Aduatz oryginalny projekt krzesła do topienia polietylenu

To topienie Projekt krzesła należy do tej kategorii designerskich mebli, która stoi na pograniczu sztuki i mebli. To jest Projekt krzesła tak piękna, że ​​odbija wszystko wokół, nadaje ładny połysk i niepowtarzalny wygląd pomieszczenia.

Oryginalny projekt krzesła autorstwa Philippa Aduatz

oryginalny projekt krzesła Philipp Aduatz krzesło do topienia

To konstrukcja krzesła do topienia przedstawia kształty krzeseł, ale po bliższej obserwacji wydaje się, że rozpływa się na podłodze. Jego lustrzana powierzchnia oczaruje Cię i zaprosi do znalezienia idealnego miejsca dla tego oryginalnego krzesła w Twoim domu. Konstrukcja fotela topiącego pokryta jest specjalną powłoką – srebrną, odporną na zarysowania farbą poliuretanową. Tokonstrukcja krzesła do topienia produkowany jest w limitowanej serii.

Projektant krzesła, Philip Aduatz, mówi, że jego intencją było obejrzenie i sfilmowanie przemiany rzeźby. Krzesło do topienia jest zaprojektowane w taki sposób, że jawi się widzowi jako zatrzymany proces. Topienie stolca lub twardnienie ciekłego stopu w postaci stolca. To oświadczenie projektanta dodaje głębsze zrozumienie projektu i produkcji tego niesamowitego designerskiego krzesła.

srebrna powierzchnia odbijająca

Oryginalna koncepcja krzesła do topienia Philipp Aduatz

Aby stworzyć realistyczną iluzję, projektant zbadał utwardzanie płynnych mas i topienie twardych cząstek, a do animacji wykorzystał nowoczesne oprogramowanie 3D.

To konstrukcja krzesła do topienia ma następujące proporcje 95 x 93 x 78 cm, specjalną srebrną osłonę i odporny na zarysowania lakierowany poliuretan.

B. Angelov