Meble

Projekt ławki promuje kontakty towarzyskie i dobrą rozrywkę

projekt ławki rozrywka na świeżym powietrzu ławka do butelek relaks ogród

Ten Projekt ławki został zaprojektowany w ramach eksperymentu społecznego. Projekt Bottlebench od artysty Maarten Pauwelyn Łączy ludzi. To miejsce do siedzenia na zewnątrz jest idealne na leniwe dni, kiedy możesz odpocząć z przyjaciółmi w ogrodzie. Ławka została nazwana „Bottlebench”, ponieważ ma pięć siedzisk, które są przymocowane do centralnego punktu. Konstrukcja zbliżona jest do dna plastikowej butelki. Butelka wygląda jak mebel, który można znaleźć na placu zabaw dla dzieci, ale ten jest zdecydowanie przeznaczony dla dorosłych i nie ma opcji obracania jak karuzela!

Projekt ławki autorstwa artysty Maarten Pauwelyn

projekt ławki Maarten Pauwelyn eksperyment społeczny ławki do butelek

Kiedy ludzie korzystają z Bottlebench, nie dzielisz się tylko bankiem z innymi. Siedzą obok siebie i naprzeciwko siebie w bliskiej odległości, co stwarza intymną atmosferę do dobrej rozmowy między ludźmi, którzy w innym przypadku nigdy by ze sobą nie rozmawiali. W takim układzie trudno byłoby się wzajemnie ignorować, a rozmowa byłaby łatwiejsza po prostu ze względu na sposób rozmieszczenia miejsc siedzących. To Projekt ławki oferuje wygodne oparcia i wystarczająco dużo miejsca na nogi, aby ludzie mogli wygodnie siedzieć i czuć się dobrze.

Konstrukcja ławki zapewnia komfort i rozrywkę

projekt ławki bottlebench promuje kontakty towarzyskie

Ławka do butelek wykonana jest z poliestru nadającego się do recyklingu, a każde pojedyncze siedzenie jest ułożone w stos, co ułatwia pakowanie i transport. Centralny punkt może służyć jako uchwyt na kubek lub jak widać na jednym zdjęciu – również do podparcia nóg i odprężenia. Ławka oferuje miejsce dla pięciu osób i ma piękny kształt kwiatu. Sprawdza się zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. Nie ma słowa o tym, czy Bottlebench dostanie wersję komercyjną.

wygodne oparcia i wystarczająco dużo miejsca na nogi

konstrukcja ławki butelka do butelek z poliestru nadające się do recyklingu dno butelki z tworzywa sztucznego;

Wykonany w 100% z poliestru nadającego się do recyklingu

ławka do butelek z poliestru nadającego się do recyklingu,

16 pomysłów na ławkę ogrodową – sprytny sposób na zbudowanie drewnianej ławki w ogrodzie