Meble

Pomysły na umeblowanie sypialni z Włoch – projekt garderoby

Pokój dziewczyn - duża luksusowa szafa

 Nowoczesna, prosta i bardzo praktyczna – ten trend dominuje w ostatnich latach wśród włoskich producentów mebli. To Projekt garderoby opiera się na założeniu, że ten mebel może być nie tylko funkcjonalny, ale również modny.

Projekt garderoby – włoski styl do własnej sypialni

Szafa drewniana-czarny mebel włoski

Swoją nową kolekcję zaprezentowała znana na całym świecie włoska firma Poliform – połączenie włoskiej klasyki ze skórą i stalą oraz nowoczesnych tendencji minimalistycznych w bieli. To Projekt garderoby jest prosty, ale ozdobiony ciekawymi klamkami i subtelnymi wzorami. Wiele półek i wieszaków na ubrania oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania nowoczesnej kobiety i biznesmena. Każda szafa to wyjątkowa koncepcja, która została stworzona z myślą o elastyczności. Czy to w sypialni, przedpokoju czy w salonie – szafę można idealnie dopasować do różnych pomieszczeń, wielkości pomieszczeń i funkcji. Włoska firma posiada duże doświadczenie w zakresie projektowania mebli – przez długi czas projektowała i realizowała na zamówienie indywidualne projekty dla prywatnych rezydencji.

Projekt garderoby – minimalistyczna elegancja

ciekawy pomysł na projekt szafy wzorniczej

Włoscy producenci mebli są znani na całym świecie z wysokiej jakości. Poliform umiejętnie łączy powierzchnie błyszczące i matowe, skórę i metal, drewno w różnych zestawieniach kolorystycznych, tak aby pasowały do ​​każdego stylu i wnętrza sypialni. Preferowane kolory w kolekcji to biel, szarość, beż i czerń, do wąskich przestrzeni doskonale sprawdzą się drzwi przesuwne, a do większych sypialni ciekawe drzwi z klamkami z wzorami. Projektanci zaprezentowali kompletne wyposażenie sypialni tak, aby połączenie szafy, łóżka i dywanu pasowało do siebie. Mamy nadzieję, że przedstawimy Ci przegląd kolekcji, abyś mógł stworzyć swój własny ulubiony- Projekt garderoby może wybrać.

Powierzchnia lustra

Lustrzane drzwi-nowoczesna szafa

minimalistyczna biała szafka

Biała szafa sypialniana

Garderoba w sypialni z przesuwanymi drzwiami

Drzwi przesuwne do szafy - meble włoskie

Szafka z litego drewna

Wnętrze salonu z drewnianą szafką

minimalistyczna biała szafka bez klamek

minimalistyczna biała szafa

System szafek ze szklanymi drzwiami

Projekt szklanych drzwi do przedpokoju

Kolor beżowy i przesuwane szklane drzwi

garderoba sypialnia

Biała szafa

projekt sypialni z otwartą garderobą

System szafek dla współczesnego człowieka

Wieszak na ubrania Poliform-włoskie meble

Błyszcząca powierzchnia

nowoczesna garderoba

System szafek wykonany w całości ze szkła

otwarta garderoba-salon

Klamka i drzwi szafki pokryte skórą

luksusowa klamka do szafy