Meble

Oszczędzający miejsce leżak bujany Bodice Rocker firmy Splinter Works

Ergonomicznie ukształtowane meble relaksacyjne bujane leżaki, skórzana biała tapicerka

Bodice Rocker firmy Splinter Works to fotel bujany nowej generacji. Wolny pływający? Huśtawka leżak reprezentuje idealną harmonię formy i funkcji, które razem tworzą doskonały projekt. Leżak na biegunach ma ergonomiczny kształt, jest jednocześnie lekki i wytrzymały i przyciąga wzrok bez względu na to, gdzie zostanie umieszczony. Ponadto jest praktyczny i zajmuje mało miejsca. Kreatywny i inteligentny pomysł Splinter Works zasługuje na nasze gratulacje!

Leżak bujany sprawia wrażenie nieważkości

Leżak huśtawka nowoczesny zaokrąglony język ergonomiczny

Ergonomiczne kształty leżaka podążają za kształtami ludzkiego ciała i naturalnie dopasowują się do nich. Siedząc w nim masz wrażenie, że leżysz zrelaksowany na leżaku na wymarzonej plaży z koktajlem w dłoni, a może nawet unosisz się nad chmurami. Ludzki ciężar przenoszony jest na leżak, który obraca się do tyłu. Kiedy wstajesz, on robi Huśtawka leżak tak samo ze względu na cięższą przednią część. Gdy nie jest używany do siedzenia, można go oprzeć o ścianę, aby zaoszczędzić miejsce. następnie Gorset Rocker zachwyca rzeźbiarską perfekcją. Obejrzyj wideo!

Leżak bujany od Splinter Works w świetnym designie

Leżak relaksacyjny bujany nowoczesny design biały skórzany gorset Splinter-Works Rocker

Elegancki i szykowny leżak nadaje każdemu pomieszczeniu nowoczesny nastrój. Gorset Rocker pokryty jest ręcznie szytą białą skórą. Na specjalne zamówienie możliwe są również inne warianty kolorystyczne. Rajski relaks gwarantowany.

 Udana synteza formy i funkcji 

Designerski leżak bujany biały leżak-Splinter Works

Prace drzazg tworzy niezwykłe rzeźby meblowe, funkcjonalne meble wolnostojące lub wolnostojące oraz instalacje artystyczne, inspirowane nieskończonymi możliwościami estetycznego i funkcjonalnego wzornictwa. Studio zostało otwarte w 2009 roku przez Milesa Hartwella i Matta Withingtona. Obie kontrastują płynące formy pod kątem prostym. Jednym z celów projektów projektowych jest przekształcenie nowoczesnego języka projektowania w projekt rzeźbiarski. Oprócz Bodice Rocker, duet projektantów charakteryzuje się innymi kreacjami, których projekty różnią się od odświeżających po eksperymentalne. Współczesny Huśtawka leżak to udana próba zabawy z równowagą za pomocą wizualnych trików i wykorzystania innowacyjnych materiałów.

Połączenie ergonomii i wyglądu zgodne z duchem czasu

Oszczędzające miejsce trendy w projektowaniu mebli wypoczynkowych białe Splinter-Works

Idealny projekt leżaka 

Nowoczesny design Ergonomiczne oparcie Fotel amortyzowany Splinter-Works

Ciesz się światłem unoszącym się podczas czytania

Relaks leżak projekt fotel bujany-biały skórzany pokrowiec-Bodice Rocker

Gorset Rocker od Splinter Works 

Splinter Works Design-Studio Kanapa pokryta skórą, biała tapicerka