Meble

Łóżko i sofa w jednym – projekt Orwell autorstwa Gouli Figuera

goula-figuera-pikowana-tkanina-czerwony-velvet-miekka-tapicerka-kominek

Goula Figuera zintegrowany Łóżko i sofa z kabiną sypialną w jednym i jednym wzorem Orwell Projekt. Wszystkie zdjęcia zostały udostępnione przez Goula Figuera. Projekty hybrydowe oferują alternatywne projektowanie i projektowanie poszczególnych mebli. Spotykamy nieoczekiwane kształty, różnego rodzaju interakcje i postęp naukowy. Mebel Orwell to połączenie łóżka, sofy i kabiny sypialnej w jednym, co również ma kilka zalet.

Łóżko i sofa w jednym – projekt Orwell

goula-figuera-książki-jabłko-zestaw do pisania-laptop-poduszka-drewniana rama

Imię Orwell od tego Łóżko i sofa nawiązuje do nazwiska autora „1984”, a pierwotny pomysł na projekt mebla pierwotnie kierowany był potrzebą spokoju i prywatności, za którymi czasami tak bardzo brakuje nam we własnych czterech ścianach. Projekt zaprasza do przytulnego wnętrza i ożywia wspomnienia z dzieciństwa i ukrytej chaty, chaty lub domku na drzewie z drewna. Cały ten ukryty, własny świat, w którym dzieci zawsze chcą pozostać nie obserwowane, pozostawione w spokoju. Ciężkie pikowane zasłony izolują przed hałasem, a rozmiar mebla pozwala każdemu położyć się i/lub na nim usiąść.

 Łóżko i sofa o dużej pojemności

Drewniana rama-listew-to-pikowana-tkanina

Ponieważ istnieje Łóżko i sofa Podsumowując, ten designerski mebel oferuje wystarczająco dużo miejsca na relaks, czytanie, umieszczenie laptopa lub kilku książek itp. Konstrukcja daje możliwość ciągłego odnajdywania upragnionej samotności we własnym domu. Tapicerkę można zdejmować i odbudowywać raz za razem. Ten wspaniały mebel i jego szkic pokażemy na początku projektu.

Rozkładana sofa i kącik do czytania w jednym

 Aktywności samotności, cieszenia się w pełni ciszą i spokojem w domu

brązowe-buty-męskie-ze-sznurowadłami

Szarość łączy się z drewnianą ramą

Czerwono-szary-jak-projekt

Czy na drzemkę, czy do spania, to zależy od Ciebie

szara-tkanina-bawełna-szkic-plan

Projekt na początek i szkic

Szkic-z-łóżka-szafka