Meble

Nowoczesny styl życia przy stole inspirowany Giselle

Baleriny-Stół-GIselle-Metal-Drewno

Nowoczesne stoły coraz częściej podkreślają tożsamość i styl życia współczesnego właściciela. Samo życie jest w pełni ciekawym i różnorodnym źródłem informacji dla kreatywnych i nietypowych pomysłów projektowych. Tutaj przedstawiamy taki romantyczny i szczególnie imponujący przykład. Stół Giselle, inspirowany pasją projektantki do baletu, najlepiej opisuje jej ideę stylu życia i piękna. Projektantka Anna Neklesa pochodzi z Rosji. W swoim życiu była pod wielkim wrażeniem rosyjskich baletnic.

Zasady projektowania domu w odniesieniu do nowoczesnych stołów

elegancki-stół-dwie-nogi

Nowoczesne stoły to nie tylko własną funkcjonalność i niepowtarzalność, ale także nowoczesny sposób myślenia. Na ludzki sposób myślenia nieustannie wpływa i trzeba inspirować się niezwykłymi sytuacjami, rzeczami, a nawet ludźmi. Rosyjskie baleriny podbiły sceny i serca widzów na całym świecie. Piękno rosyjskiej duszy tkwi w połączeniu czułości i siły, a te cechy opisują również stół Giselle – wzór do naśladowania dla nowoczesne stoły.

Nowoczesne stoły wykonane z naturalnych materiałów

Nowoczesny stolik kawowy z drewnianymi nogami

Blat stołu wykonany jest ze stali lub aluminium, wygląda na zakurzony i przypomina balerinki z typową małą piękną spódniczką. Małe tuby pod stołem zapewniają wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie czasopism, gazet lub innych drobnych przedmiotów. Nowoczesne stoły czasami nie wyglądają zbyt stabilnie, ale to tylko przypuszczalne. Stół Giselle ma 2 nogi, które utrzymują równowagę. Nogi stołu Giselle wykonane są z ciemnego dębu i przypominają pewien krok baletowy, jakby stół się poruszał. Piękna, elegancka i wspaniała jak tańcząca Giselle w swoim wyglądzie.

Współczesny imponujący stolik kawowy

Magazyn do przechowywania stołu Giselle

Stół Giselle to wyjątkowy stolik kawowy. Nowoczesne stoły takie jak ten emanują elegancją i stylem. Swoim projektem Anna Neklesa nadała nowe oblicze charakterystycznej sztuce, która jest bardzo popularna w kulturze rosyjskiej.

Pomysł na nowoczesny projekt mebli

Meble do salonu-stolik kawowy fotel

Pomysły na umeblowanie salonu – nowoczesne stoły

Zestaw sof stolik kawowy z kominkiem