Meble

Nowoczesny designerski kredens z drewna – „Stack Buffet” autorstwa Hectora Esrawe

Szafka bufetowa do salonu z drewna orzechowego-Esrawe Studio Mexico

Na pierwszy rzut oka się wydaje Designerski kredens „Stack Buffet” do improwizacji złożonej ze stosu desek. Ale improwizowany wygląd został osiągnięty jako efekt przez meksykańskiego projektanta Héctora Esrawe. „Drewniane deski” zostały umiejętnie zastosowane jako kamuflaż szuflad. Nowoczesny mebel jest najnowszym produktem w kolekcji mebli Esrawe i charakteryzuje się wyrafinowanym wyglądem.

Designerski kredens inspirowany minimalizmem

Bufet kuchenny ze stosem w kolorze czarnym, malowany na czarno, lakierowany na czarno

„Stack Buffet” jest solidny i odporny na warunki atmosferyczne, a jednocześnie zaskakująco lekki. Wygląda przewiewnie i sprawia wrażenie większej przestrzeni. Do produkcji wykorzystywane jest drewno liściaste (orzech lub jesion). To Designerski kredens uosabia nowoczesny minimalistyczny pomysł, inspirowany prostotą naturalnych materiałów. Całość dopełnia czarny lakier. Mebel nadaje się do użytku w mieszkaniach prywatnych, biurach.

Designerski kredens z twardego drewna – atrakcja Twojego domu lub biura

Drewniany bufet z kredensem-Hector Esrawe Mexico Studio Design

„Stack Buffet” ma wymiary 245x50cm i 62 cm wysokości. W 2 sprytnie zakamuflowanych szufladach można schować wiele rzeczy. Meksykanin Studio Esrawe wyróżnia się nowoczesnymi projektami wnętrz prywatnych mieszkań i przestrzeni komercyjnych, w tym efektownymi projektami dla hoteli. Zespół projektantów realizuje kreatywne pomysły na kreacje meblowe. Asortyment zachwyca przejrzystą, geometryczną estetyką. Nie tylko w Meksyku, ale także na międzynarodowej scenie projektowej studio cieszy się coraz większą liczbą fanów.

Zdjęcia Jaime Navarro

Szrak w formie bufetu o minimalistycznym wyglądzie

Wyrafinowane drewniane meble-czarny lakierowany kredens, orzech jesion

Szuflady w stylu kamuflażu

Stack Studio Esrawe-szafka bufetowa -Powierzchnia z czarnego lakieru

Stack Buffet autorstwa Hectora Esrawe

Szafka bufetowa Stack-Esrawe Studio-Outline z drewna orzechowego