Meble

Nowoczesny, bezpieczny kominek żelowy bez potrąceń z HEARTH CABINET

piec-żelowy-bez-kaptura-kominek-kominek

Szafka Kominkowa™ prezentuje nowy, bezpieczny Gelkamin™, jedyny taki Kominek żelowy bez odpowietrznika, Zatwierdzony przez Departament Planowania Miasta Nowego Jorku i Straż Pożarną Nowego Jorku. Nasze produkty są sprzedawane do instalacji hotelarskich, mieszkalnych i komercyjnych.

Nasze niestandardowe jednostki zostały opracowane w ścisłej współpracy z najlepszymi projektantami, architektami i wykonawcami w branży i zostały zainstalowane w niektórych z najbardziej luksusowych lokalizacji w Nowym Jorku, takich jak: Bowlmor – Times Square, The Jimmy Bar – The James Hotel, Yotel, Madison Square Garden — apartamenty VIP, Homage Atelier, 15 Central Park West — prywatna rezydencja, biblioteka Brandy, rezydencja Trumpa, hotel Surrey — penthouse, apartamenty hotelowe Chatwal i Hyatt48Lex.

Nowoczesny, bezpieczny, żelowy kominek bez wentylacji od HEARTH CABINET™

nowoczesny-bezpieczny-piec-żelowy-bez-kaptur

„Zauważyliśmy, że Kominek żelowy bez odpowietrznika od HEARTH CABINET™ to optymalny wybór do projektowania pakietów Yotel. Ze względu na łatwość użytkowania, elastyczność w instalacji i zgodność z kodeksem miasta Nowy Jork ”- Ismael Leyva, AIA.

Nowoczesny, bezpieczny, żelowy kominek bez wentylacji od HEARTH CABINET™ Eliminuje potrzebę stosowania rury gazowej, komina lub elektryczności i zapewnia prawdziwy płomień bez dymu.  Kominek żelowy bez wentylacji od HEARTH CABINET™ jest zasilany przez nasze opatentowane wkłady alkoholowo-żelowe i posiada opatentowane funkcje zabezpieczające, takie jak nasze szkło bezpieczne i zatrzask w drzwiach, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych kominków w dowolnym miejscu.

 Kominek żelowy bez otworu wentylacyjnego tworzy magiczną atmosferę

piec-żelowy-bez-okapu-szafka-paleniska

Nasz system zbiorników z żelem alkoholowym umożliwia bezpieczną i łatwą wymianę paliwa. Nasze innowacyjne wkłady są wstępnie odlane i wstępnie odmierzone, eliminując potrzebę wlewania paliwa do słoika. Dzięki swojemu wyjątkowemu, długiemu, prostokątnemu otworowi tworzy wysoki płomień i dużo migotania. Niektóre jednostki mają zakrzywioną wewnętrzną ścianę lustrzaną – innowacja, która poprawia zarówno widok, jak i dźwięk trzaskających płomieni. Modułowy kominek żelowy bez nawiewu od HEARTH CABINET™ jest zaprojektowany na zamówienie w dzielnicy Chelsea na Manhattanie i wyprodukowany w Brooklynie w stanie Nowy Jork. Nowoczesne kominki wymagają niewielkiej przestrzeni montażowej (pasowanie cierne) i są mocowane do podłogi lub cokołu za pomocą czterech (4) śrub od spodu urządzenia.

nowoczesny-czarny-piec-żelowy-bez-kapu

Kominek żelowy bez wentylacji od HEARTH CABINET™ jest dostępny w wersji ze stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, brązu oraz w niestandardowych kolorach. Nasze standardowe rozmiary to 35 7/8 ”W x 24” H x 11,5 ”D lub 31,5” W x 27,5 ”H x 11,5” D. Modele są dostarczane z zakrzywioną lub zakrzywioną ścianą wewnętrzną. Możliwe są również projekty i wymiary transparentne, trójstronne, a także indywidualne dla klienta.

Kominek żelowy bez wentylacji od HEARTH CABINET™ będzie prezentowany na stoisku nr 192 na targach Architectural Digest Home Show (22-25 marca w Pier 94, NYC).

Kuchenka żelowa bez okapu – wersja czarna

piec-żelowy-bez-kapu-czarny-wersja

Futurystyczny projekt kominka Mvtikka od Nüvist