Meble

Nowoczesne regały i bufety od Acerbis

Nowoczesne regały - białe-oświetlenie pośrednie-led-kwadraty

To, co sprawia, że ​​przestrzeń życiowa jest naprawdę funkcjonalna, to możliwość schludnego i wygodnego rozmieszczenia wszystkich swoich rzeczy. Brudna przestrzeń życiowa, w której wszystko jest do góry nogami, nie jest dokładnie tym, czego szukamy, zwłaszcza jeśli chodzi o nowoczesne wnętrze i design wchodzi. Regały i bufety to niesamowity sposób na pokazanie czym jest funkcjonalność.

elegancka wysuwana płyta ze szkła kryje telewizor

Nowoczesne-półki na książki-białe-oświetlenie-pośrednie-led-zwykły-obraz Książki są ważne dla każdej inteligentnej osoby, więc nietrudno sobie wyobrazić, że posiadanie ich też jest ważne. Obok Książki trzeba też pomyśleć o wszystkich elektronicznych rzeczach, które są używane w domu – TV, DVD, ekrany, itp. Zawsze dobrze, jeśli podoba Ci się nowy projekt Funkcjonalność i lepsze przechowywanie rzeczy osobistych pomaga. Czy myślałeś już, że za każdym dobrym meblem stoi dobra marka?.  Acerbis International Design istnieje od 1870 r., więc na pewno wiesz, co produkują. Twój nowy, nowoczesne regały i bufety są z Projektanci Gabriele i Oscar Buratti stworzony w ramach kolekcji 2010.

Schludny i nowoczesny wygląd

Nowoczesne półki na książki -biała-oświetlenie pośrednie-led-minimalistyczna-półka-telewizor

Piękne regały zapewniają oszczędność miejsca i zawierają elektronikę. Ukrywają też wszystkie irytujące kable i robią to ze stylem. Ultra nowoczesna półka posiada elegancką wysuwaną płytę wykonaną ze szkła, za którą telewizor znika, gdy nie jest używany. Wystarczy popchnąć płytkę przed urządzenie. Te niesamowite nowoczesne półki i bufety są dostępne w kolorze czarnym i białym i pasują do każdego pomieszczenia.

Nowoczesne regały na książki o prostym, błyszczącym designie

hNowoczesne półki na książki - białe oświetlenie pośrednie - kredens - telewizor

Nowoczesne regały i bufety od Acerbis

Nowoczesne półki na książki i szkło bufetowe

Kredens w czarnym połysku

Trwałe mechanizmy do delikatnego otwierania i zamykania

Nowoczesne czarno-białe półki na książki i ściana TV

Nowoczesne regały z drzwiami przesuwnymi

Nowoczesne regały i bufety od Acerbis

Nowoczesne regały na książki w białym wysokim połysku

Nowoczesne regały i bufety - białe?

Nowoczesne regały z miejscem na telewizory 

Nowoczesne regały od Acerbis-white