Meble

Nowoczesne meble biurowe – wielokrotnie nagradzany projekt Blenddesign

Stworzenie wielokrotnie nagradzanej koncepcji recepcji klienta

Nowoczesne meble biurowe przedstawiony z minimalistyczną koncepcją Projekt mieszanki – a projektanci wnętrz otrzymali nagrodę za ich minimalistyczną koncepcję w 2013 roku.

Nowoczesne meble biurowe z minimalistycznym akcentem

czerwony nowoczesny obraz szafa miejsce do przechowywania wnętrza biura

Blenddesgin chciał przedstawić nowoczesną, a jednocześnie przyjazną dla środowiska koncepcję. Wybrałeś dla nowoczesne meble biurowe zdecydowany z minimalistyczną estetyką. Tak powstał ich najnowszy projekt – zgodnie z mottem „mniej znaczy więcej” stworzyli obiekt, który wydaje się przestronny. W przeciwieństwie do innych zwykłych biurowców wnętrze wydaje się w ten sposób bardziej otwarte i zachęcające, a klienci mogą podziwiać każdy mebel po wejściu. Same meble zachwycają architektonicznym wyglądem i wyraźnymi liniami. Neutralna kolorystyka – biel i beż, pozwoliły pięknej konstrukcji nabrać charakteru. Kontrastowy dobór materiałów stawia akcenty – purystyczne białe powierzchnie o wysokim połysku zestawione są z ciepłymi, jasnymi detalami z drewna dębowego, dzięki czemu w efekcie powstaje nowoczesna, a zarazem przytulna atmosfera.

Nowoczesne meble biurowe fascynują nową estetyką

Biurko z drewna biała płyta z litego betonu podłogowego

Ale architekci z BlendDesign stworzyli o wiele więcej niż tylko piękne, nowoczesne meble biurowe – meble są niezwykle funkcjonalne. Za prostą fasadą kryją się praktyczne pomysły na przestrzeń do przechowywania, które zapewniają doskonały porządek w biurze. Wiele sprytnie ukrytych szuflad, półek ściennych i minimalistycznych szafek wysokich od podłogi do sufitu zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie foldery.

Meble biurowe zostały specjalnie wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, a nawet wbudowane oświetlenie oszczędza energię elektryczną.

Meble biurowe zostały udekorowane bardzo oszczędnie – kilka nowoczesnych dzieł sztuki zdobi ściany, duże posągi przyciągają uwagę w sali konferencyjnej. Właściwie nic więcej nie było potrzebne – w końcu wnętrze powinno wydawać się przestronne i nie przepełnione.

Nowoczesne i stylowe wnętrze biurowe z minimalistyczną koncepcją

Meble biurowe półki ścienne komoda betonowa podłoga założona sala konferencyjna

Nagrodzony projekt – meble biurowe z miejscem do przechowywania

Meble biurowe wpuszczane drewniane oświetlenie LED przyjazne dla środowiska oszczędza energię elektryczną

Kontrastujące powierzchnie – powierzchnia o wysokim połysku i elementy matowe wykonane z dębu

Umeblowanie systemu regałów ściana betonowa podłoga biały sufit podwieszany

Sala konferencyjna ze stylowym wyposażeniem w kolorze białym

białe pomysły na stół piękny design półki ścienne

Sala konferencyjna z białym stołem i subtelnym oświetleniem LED

Projekt ściany stołu betonowa podłoga białe ściany

Drewniane biurko z wyraźnymi liniami

Biurko podłogowe z drewna dębowego nowoczesne obrazy ścienne