Meble

Nowoczesne grzejniki do ciepłych i przytulnych mebli

nowoczesne wnętrze salonu grzejnikowego

Przedstawiamy Ci pomysł na nowoczesne grzejniki –  stylowy dodatek do Twojego wnętrza, który zapewnia ciepło i komfort. Funkcjonalność i wygląd zostały połączone w jednym w nowym grzejniku Adhoc Makura. Rama wykonana ze stali nierdzewnej z minimalistyczną elegancją wygląda bardziej przytulnie i zachęcająco dzięki wyściełanym poduszkom w odważnych kolorach. W razie potrzeby poduszki można oddzielić.

Nowoczesne grzejniki z wyjmowanymi poduszkami

nowoczesne grzejniki w egzotycznych kolorach

Poduszki Makura zostały specjalnie przetworzone i mają ciekawą wyściółkę, która równomiernie promieniuje ciepłem przez cały dzień. Poduszki można ze sobą łączyć i w ten sposób całkowicie odmienić wygląd. Kolorystyka poduszek ma egzotyczny posmak z Azji – jako akcenty użyto mocnego pomarańczu, granatu lub czerwieni.Nowoczesne grzejniki z unikalną kolorystyką pasującą do Twojego wystroju – czego chcieć więcej?

 Nowoczesne grzejniki w mocnych kolorach

Grzejnik z kolorowymi akcentami

Ekskluzywny model Takahide Sano jest częścią nowej kolekcji marki Doraźnie, która oferuje ciekawe grzejniki designerskie do całego mieszkania – salonu, sypialni, a nawet łazienki. Makura jest dostępna w wersji pojedynczej lub w połączeniu z kilkoma poduszkami. Stylowy grzejnik z elastycznym i stylowym wykończeniem – Adhoc umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością.

Grzejniki do salonu

Grzejnik ścienny salon

Nowoczesny grzejnik o ciekawym designie

Model Adhoc Design Makura