Meble

Nowoczesne designerskie stoły stawiają na kontrasty kształtów i materiałów

designerskie-stoły-lite-drewno-stół-plastik-noga-przezroczyste-krzeslo-akryl

Przy projektowaniu mebli ważną zasadą jest zasada kontrastu i jedności. Już kilkakrotnie pokazaliśmy, jak kontrastujące materiały są celowo umieszczane w nowoczesnym designie i łączą się w jedno. Przygotowaliśmy tutaj wiele przykładów – designerskie stoły z serii Mix and Match marki Camilia House przekonują odpowiednimi połączeniami materiałów i współczesnym językiem designu. Te oryginalne modele stołów zostały wyprodukowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Modne designerskie stoły – rustykalne drewno i metal uroczo połączone

designerskie-stoły-rustykalne-drewniane-blaty-lite-drewniane-projekt-nogi

Połączenie metalu i drewna, drewna i akrylu, a także atrakcyjna koncepcja kolorystyczna stwarzają szerokie możliwości dla indywidualnych wymagań projektowych. Współgranie ciepła i zimna, gładkiego i szorstkiego, polerowanego lub szorstkiego, przezroczystego lub litego sprawia, że ​​każdy stół to indywidualne arcydzieło, które jest tworzone wyłącznie ręcznie. Całe kompozycje wydają się być zrobione z jednego kawałka i przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu.

Dom Kamili to firma meblowa zorientowana na design z ponad 45-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji mebli stworzonych dla zmienności ludzkiej duszy, spełniających specyficzne wymagania projektów mieszkaniowych i komercyjnych oraz z duchem czasu.

Drewno i metal w stylowym kontraście

nowoczesny-okrągły-stół-jadalny-blat-blaty z litego drewna-ciemny-lakierowany-metal-nóżki-designerskie stoły

Ciepło drewna połączone z połyskiem metalu

nowoczesny-stół-lite-drewniany-blat-rustykalny-metalowe-nogi-designerskie-stoły

Designerskie stoły i meble do siedzenia podkreślają indywidualny styl 

zestaw-meblowy-metal-stelaż-prostokątny-stolik-barek-krzesło-stoliki-dekoracyjne-stół