Meble

Nowoczesne aluminiowe meble ogrodowe firmy Kettal

Nowoczesne aluminiowe łóżko do opalania

Kettal specjalizuje się w produkcji Meble ogrodowe. Jej nowa kolekcja o nazwie Maia charakteryzuje się nowoczesnym designem. Stylowe i nowoczesne meble ogrodowe zostały zaprojektowane przez utalentowaną hiszpańską architekt Patricię Urquiola, która pracuje w Mediolanie. Aluminium podkreśla nieco retro wygląd mebla, a jednocześnie wygląda bardzo współcześnie. W produkcji meble ogrodowe użyto najwyższej jakości materiałów.

Nowoczesne i eleganckie – meble ogrodowe od Kettal

elgenate meble z aluminium do ogrodu

meble ogrodowe powinny przyciągać wzrok, powinny łączyć funkcjonalność i elegancki design. Kettal dobrze zrozumiał potrzeby swoich klientów i oferuje kolekcję, która jest urocza, ale także bardzo praktyczna. Pasuje do dziedzińca, ogrodu lub patio i tworzy gościnną i przytulną atmosferę. Meble oferują relaks na świeżym powietrzu po długim dniu pracy. Są bardzo dobrze przemyślane – zaprojektowane tak, aby były odporne na warunki atmosferyczne i łatwe do przenoszenia.

Nowoczesne meble ogrodowe – kolekcja Kettal

Białe nowoczesne meble ogrodowe

Aluminiowy stelaż mebli ogrodowych dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i białym, natomiast poduszki i stoliki dostępne są w ponad 20 kolorach. Praktycznie nieskończone możliwości ekscytujących kombinacji kolorystycznych, które zadowolą każdy gust. Oprócz oferty kolekcji Maia Kettal Meble do patio zaprojektowane zgodnie z Twoimi podstawowymi zasadami – stylem i funkcjonalnością.

 Rebecca T.

nowoczesne czarne meble do ogrodu

nowoczesne leżaki na basen?

nowoczesne aluminiowe krzesła i stół w ogrodzie