Meble

Niski drewniany stolik kawowy zachwyca asymetrycznym designem

niski drewniany stolik kawowy czasopisma projektowe roderick vos

Nie ma zasad projektowania świetnej kompozycji. Projektanci zawsze wymyślają zapierające dech w piersiach projekty, dzięki którym przestrzeń życiowa może zostać umeblowana w specjalny sposób. A ten nowoczesny Drewniany stolik kawowy jest tego godnym pochwały przykładem. „Manhattan” to projekt projektanta Roderick Vos, ten specjalnie dla holenderskiej firmy Linteloo został opracowany. Niski stół do salonu z litego drewna skupia się na pięknie asymetrycznych linii, które tworzą praktyczną przestrzeń do przechowywania.

Nowoczesny stolik kawowy z drewna o oryginalnym designie

niski stolik kawowy półki na czasopisma z drewna

Drewniane klocki o różnych rozmiarach i pusta przestrzeń pomiędzy nimi są istotną częścią kompozycji i sprawiają, że ten designerski stolik kawowy jest tak wyjątkowy. Różne poziomy i wysokości oraz nietypowe konstrukcje sprawiają, że stół natychmiast staje się ozdobą każdego pomieszczenia i podkreśla każde nowoczesne wnętrze. Ale spójrz na galerię i przekonaj się sam!

Stolik kawowy o asymetrycznym designie – przyciągający wzrok w salonie

niski drewniany stolik kawowy-manhattan roderick vos

A nowoczesne style wnętrz, w tym styl industrialny, najlepiej pasują do tego wyglądu stolika kawowego. Dzięki różnym poziomom masz możliwość ciekawego wyeksponowania dekoracji i nadania im szczególnego miejsca. Jednak ci, którzy wolą zrezygnować z ozdób, nadal mogą otrzymać ozdobną biżuterię do salonu o nieregularnym wyglądzie.

drewniane panele o różnych rozmiarach tworzą teksturę

designerski stolik kawowy z litego drewna asymetryczny salon

Część można również wykorzystać do dekoracji dekoracją, a pozostałe panele można wykorzystać jako miejsce do przechowywania. Ciemny kolor drewna nadaje stolikowi kawowemu dodatkowej elegancji, którą można wykorzystać jako uzupełnienie reszty mebli w pokoju lub jako kontrast kolorystyczny.

Elegancki kształt w ciemnym kolorze

niski stolik kawowy stojak na czasopisma z drewna

Mebel jest idealny dla wszystkich, którzy lubią oryginalne wzornictwo i współczesne kształty oraz lubią wyposażać się w nietuzinkowe modele. Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta i przeglądania tam innych świetnych ofert w celu skoordynowania całego wyposażenia salonu.

Mebel o fantazyjnym wyglądzie

Niski stolik kawowy z litego drewna, asymetryczne linie