Meble

Modułowy system regałów: „Julia” ma przesuwne drzwi obite tkaniną

system regałów modułowych nowoczesny salon wolnostojący

Przedstawiamy Państwu modułowy system regałów z drzwiami przesuwnymi, który dzięki swojej funkcjonalnej i nowoczesnej koncepcji może być wykorzystany w różnorodny sposób we wnętrzu. Niezależnie od tego, czy w wersji XXL jako przegroda pokoju, czy jako mały i zajmujący niewiele miejsca stolik kawowy, szykowny jako szafka na telewizor i półki ścienne lub po prostu jako miejsce do przechowywania w biurze – możliwości są praktycznie nieograniczone. Poszczególne moduły można łączyć według własnych upodobań i warunków przestrzennych, dając w ten sposób pewną swobodę projektowania.

Modułowy system regałów wyróżnia się wysoką jakością wykonania

modułowy system regałów bibliotecznych drzwi przesuwne z tkaniny

System modułowy jest niezwykle lekki i można go łatwo zdemontować i ponownie zmontować. Składa się z metalowej ramy z optyki miedzianej, mosiężnej lub złotej oraz drewnianych paneli wykonanych z orzecha lub dębu. Drzwi przesuwne pokryte tkaniną dodają kolorowi designu. W końcu każdy może wybrać odpowiednią kolorystykę do swojego wnętrza. Jednocześnie konstrukcja przekonuje nie tylko niezwykle prostym montażem, ale także stabilnością – nie trzeba jej wiercić ani dodatkowo mocować do ściany.

modułowy system regałów ścienna szafka pod telewizor półka ścienna szara

System regałów przekonuje przede wszystkim wysoką jakością wykonania – meble mają zaokrąglone krawędzie, wysokiej jakości materiały są łatwe w utrzymaniu czystości, a wszystkie powierzchnie są specjalnie pokryte specjalnymi materiałami ochronnymi. Gwarantuje to długą żywotność każdego mebla.

Modułowy system regałów oferuje wiele możliwości projektowania

modułowy system regałów stolik kawowy przegroda pokoju pokryta tkaniną

W salonie wariant oszczędzający miejsce może służyć również jako stolik kawowy lub na przykład wizualnie oddzielić wygodną część wypoczynkową przed kominkiem od reszty salonu. Jako półka na książki oferuje nie tylko miejsce do przechowywania kolekcji książek, ale także powierzchnię nośną na posągi, akcesoria domowe, a nawet oświetlenie kącika do czytania. Jest to idealny wielofunkcyjny mebel, który świetnie sprawdzi się zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych domach jednorodzinnych.

modułowy system regałów biurowych z przegrodą biurową,

Również w biurze półki są projektowane i produkowane z myślą o najwyższym komforcie i trwałości. Połączenie metalu i drewna nadaje projektowi industrialny charakter, a tkanina wnosi retro akcent z lat 50..

modułowy system regałów różowy metal drewno

Przygotowane przez Momocka