Meble

Modułowa sofa Nuvolone firmy Mimo – miękko tapicerowana i głęboka

sofa modułowa tapicerowana szara 3-osobowa

Nuvolone został pierwotnie stworzony w 1970 roku przez Rino Maturi dla Mimo zaprojektowane i to sofa modułowa okazał się wielkim sukcesem. Sofa stała się niemal mityczna dzięki swojej niezapomnianej i stylowej sylwetce i pozostawiła niezatarte wrażenie wszystkiego, co dobre w projektowaniu lat 70-tych. Sofa pierwotnie ograniczała się do tapicerki z tamtych czasów, ale tak już nie jest. Mimo Design Group wyposażyła Nuvolone w nową, seksowniejszą i znacznie bardziej efektowną tapicerkę ze skóry i ekoskóry.

Sofa modułowa Nuvolone, zaprojektowana w 1970

konstrukcja modułowa sofa tapicerowana fotel stołek mimo design

To sofa modułowa Nuvolone może być używany samodzielnie jako fotel lub połączony w sofę. Stołek może służyć jako stolik kawowy, podnóżek lub przedłużenie sofy. Bez względu na to, jak zdecydujesz się zaprojektować swoją sofę, jedno jest pewne – każdy chciałby zatopić się w super wygodnej sofie. Głębokie wypełnienie skórzanej tapicerki daje poczucie swobodnej elegancji, a ciepłe odcienie brązu mają naturalny urok.

Modułowa sofa Nuvolone w nowym wyglądzie

modułowa sofa mimo brązowa skórzana tapicerka

Nuvolone można łatwo dostosować do niemal każdego motywu i stylu wnętrza. Czysty biały kolor dobrze komponuje się z akcesoriami domowymi w stylu pop-art i ma minimalistyczny efekt, podczas gdy chłodny srebrnoszary kolor jest spokojny i neutralny. Sofa nadal występuje w ciepłych odcieniach brązu i eleganckiej czerni.

zatopić się w miękkiej tapicerce

sofa modułowa tapicerowana taboret w kolorze szarym

biały i minimalistyczny

sofa modułowa, miękko tapicerowana w czystej bieli