Meble

Modułowa sofa „Concentré de Vie” firmy Campeggi

modułowa sofa rozkładana sofa 2-osobowa poduszka na siedzisko campeggi

Każdy, kto lubi nowoczesne projekty mebli i chce je wykorzystać nie tylko do zapewnienia komfortu, ale także do stworzenia futurystycznego przyciągania wzroku, może teraz znaleźć szeroką gamę modeli do tego celu. Dzięki talentom i kreatywności różnych projektantów i producentów nie ma już żadnych ograniczeń pod względem kształtu, koloru i wyglądu. W tym temacie chcielibyśmy przedstawić Państwu unikalną sofę o konstrukcji modułowej ze zdjęcia na okładce. Oprócz ciekawego wyglądu ma też inne praktyczne właściwości.

Sofa o konstrukcji modułowej składa się z kilku elementów

modułowa sofa campeggi dla siedmiu osób

To sofa modułowa „Concentré de Vie” to efekt współpracy francuskiego projektanta Matali Krasset oraz włoskiego producenta mebli Campeggi. Zestaw składa się z 6 elementów – stelaża i pięciu miękkich elementów, na które składają się dwa siedziska i dwie poduszki lub dwie kwadratowe pufy, dwie poduszki w kształcie litery L i prostokątna podkładka.

Modułowa sofa oferuje miejsce nawet dla 7 osób modułowa konstrukcja sofa campeggi elementy zestawu siedziska poduszki

Wszystkie mogą być ustawione w różnych konfiguracjach. Niezależnie od tego, czy są to podłokietniki, stołki czy fotele, elementy te są zwarte w głównej konstrukcji. W tym stanie zobacz to sofa modułowa jak 2-osobowy, ale może pomieścić do 7 osób. Może również służyć jako pojedyncze łóżko dla niespodziewanych gości.

modułowa sofa campeggi zestaw nowoczesnych elementów

W tym celu poszczególne części są po prostu wyjmowane z pomarańczowej ramki. Oprócz dwóch do trzech miejsc siedzących w samej ramie, dzięki fotelom i pufom szybko dostaniesz cztery dodatkowe miejsca. Pufy mogą również służyć jako wygodne podparcie nóg, jeśli chcesz po prostu podnieść stopy.

modułowa konstrukcja sofa campeggi elementy poduszki siedziska

Dobór kolorów jest nie mniej imponujący. Nowoczesna, jasnoszara osłona łączy się z pomarańczowym. Dzięki temu mebel nada każdemu wnętrzu świeży i optymistyczny akcent kolorystyczny, dzięki któremu można doskonale uwydatnić wnętrze. Sofa nadaje się nie tylko do salonu. Można go również szybko wykorzystać dla gości w gabinecie. A pokój młodzieżowy można również idealnie zaprojektować z kanapą, aby zawsze było wystarczająco dużo miejsc, łóżek i łóżek dla przyjaciół.

Concentre de Vie sofa design pufa poduszka na siedzisko Matali Crasset Campeggi