Meble

Modułowa półka ścienna wykonana z metalu – praktyczna konstrukcja ścienna do salonu i kuchni

modułowy system półek ściennych metal salon mosiądz

Włoskie studio projektowe Ronda Design wprowadziło niedawno na rynek nowy, innowacyjny produkt: Caddy to modułowa półka ścienna wykonana z metalu, którą można przekształcić w dowolne pomieszczenie zgodnie z indywidualnymi potrzebami. System modułowy może być stosowany w dowolnej części domu, oferując szczególnie praktyczne rozwiązanie do kuchni i salonu. Podstawowe panele ścienne można łączyć z różnymi akcesoriami, dzięki czemu idealnie dopasowują się do wnętrza. Ponadto system regałów modułowych prezentuje się bardzo stylowo i stanowi eleganckie rozwiązanie do nowoczesnego wnętrza.

Caddy – Modułowa półka ścienna o eleganckim designie

modułowe moduły półek ściennych półki lustrzane

Projekt Caddy to system modułowych metalowych paneli ściennych, które są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być montowane według określonego wzoru. Poszczególne panele dostępne są w sześciu różnych kolorach – białym, czarnym, grafitowym, tytanowym, matowej miedzi i matowym mosiądzu. Dostępne są również warianty z modułami odblaskowymi oraz z oświetleniem LED. Metal prezentuje się bardzo stylowo we wnętrzu i nadaje meblom wyrafinowanego charakteru.

Połącz panele ścienne z odpowiednimi akcesoriami

modułowa półka ścienna półki metalowe magnesy

Projektanci z Ronda Design opracowali nowy sposób wyposażania i dekorowania, który wykorzystuje technologię magnetyczną. Ponieważ panele ścienne Caddy są wykonane z metalu, można je doskonale łączyć z akcesoriami magnetycznymi. Półki i półki z tej serii dostępne są w różnych rozmiarach i dają wiele możliwości komponowania. Dzięki temu możesz złożyć modułową półkę ścienną całkowicie zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

modułowa półka ścienna półki kuchenne nowoczesne

Na przykład w kuchni półki ścienne oferują miejsce na często używane naczynia, sztućce, szklanki i artykuły spożywcze. Należy jednak zauważyć, że półki mogą pomieścić maksymalnie 10 kg. Dlatego nie nadają się do ciężkich sprzętów kuchennych i przedmiotów.

modułowa półka ścienna półki do salonu

Taka modułowa półka ścienna nie pozostawia prawie nic do życzenia w salonie. Książki można przechowywać na elastycznych półkach, ustawiać przedmioty dekoracyjne i projektować wertykalne ogrody. Jeśli moduły zostaną połączone z oświetleniem LED, na ścianie można ustawić świetne akcenty.

modułowa półka ścienna z czarnego metalu oświetlenie led

Dzięki modułowemu systemowi regałów Caddy, Ronda Design kontynuuje działalność badawczą i stale poszerza oferowane usługi i produkty. Firma koncentruje się na innowacyjnym wzornictwie, wysokiej jakości materiałach i dążeniu do maksymalnej swobody wypowiedzi użytkowników.

system regałów ściennych z metalowymi paskami ledowymi akcentami

modułowa półka ścienna półki kuchenne magnesy rośliny

modułowa półka ścienna kuchnia czarny mosiądz kombajn

Do Strona producenta