Meble

Modne pomysły na umeblowanie – modułowe systemy regałów do samodzielnego montażu

Półki w salonie ciemne drewno ciekawe żółte pomysły na dekorację

Innowacyjna firma z Düsseldorfu Mymito zaprezentowała swój pomysł na modułowe systemy regałowełokci. Eleganckie i oryginalne wzory oferują praktyczne, a jednocześnie kreatywne rozwiązanie dla nowoczesnych mebli w domu lub biurze. A Konfigurator online umożliwia różne kombinacje kolorystyczne i modelowe – dzięki czemu klienci sami stają się projektantami i mogą stworzyć idealny mebel według własnych upodobań i układu pomieszczenia. Dostępnych jest ponad 25 różnych modeli modułów, które można ze sobą łączyć. W ten sposób powstają praktyczne i niepowtarzalne półki ścienne, które oferują miejsce do przechowywania książek, akt lub czasopism i płyt CD. Sprytny system wtykowy umożliwia szybki montaż i doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o określonym kształcie / takich jak skośne sufity.

Modułowe systemy regałowe – modne kombinacje kolorów i pomysły projektowe

System regałów ściennych projekt salonu kamień naturalny różowy dywan ścienny

Zieleń i błękit zdominowały trendy wyposażenia wnętrz w 2013 roku. Aby uzyskać maksymalny efekt, połącz je z bielą. Jasne półki ścienne w więcej niż trzech kolorach z pewnością przyciągną wzrok w pomieszczeniach o prostych, purystycznych wnętrzach. Naturalny kolor drewna orzechowego jest ponadczasowy i zawsze pozostanie w modzie. Coral jest i pozostanie popularnym wyborem mebli w stylu vintage również w tym roku. czerwony modułowe systemy regałowe są dla silnych osobowości. W pomieszczeniu dominuje czerwień, która może tworzyć akcenty w czarno-białym minimalistycznym schemacie. Jeśli jesteś fanem skandynawskiego wystroju wnętrz, możesz zdecydować się na małe żółte półki ścienne – szczególnie dobrze sprawdzą się w salonie o białych ścianach i dywanie w czarno-białe paski.

Regały modułowe – wskazówki dotyczące konfiguracji

System regałów biały salon wnętrze salonu projekt ściany

Nasza wskazówka dotycząca konfiguracji – połącz otwarte półki ścienne z pudełkami. Zawieś łokcie o różnych rozmiarach i długościach na całej ścianie, aby dodać emocji projektowi. Jeśli się przeprowadzisz, możesz przearanżować poszczególne części w nowym mieszkaniu. Puść wodze kreatywności i wyobraźni – i sam zostań projektantem nowej koncepcji wnętrza!

Białe moduły Cubit do purystycznych mebli

biały system regałów ściennych nowoczesna dekoracja,

Kolorowe łokcie przyciągają uwagę

Ściana z fioletowych pomarańczowo-żółtych regałów na książki łokci

 Półki ścienne w klasycznym zestawieniu kolorystycznym

Półki ścienne Cubits konstrukcja półki narożnej

Nowoczesna, kreatywna i praktyczna – Cubits

Cubits półki kolorowe kolory tęczy

Innowacyjny system zacisków do łatwego montażu

Drewniane półki detale praktyczny system montażu montażu

Modułowy system półek do nowoczesnego wnętrza

Kreatywne systemy modułowe Cubit znają prawdziwe drewno

Cubity oferowane są w wielu modnych kolorach

kolorowe regały zrób to sam konfiguracje mebli pomysł na dekorację