Meble

Modne pomysły na stolik kawowy na każdy gust

Salon elegancki design stolika bocznego

Czy to na kawę i ciasto, do obsługi telewizora, czy po prostu jako stylowa dekoracja w pokoju – trudno wyobrazić sobie sofę bez bocznego stolika. Możemy zaoferować ci trochę Pomysły na stolik kawowy – od kolorowych po po prostu eleganckie, wykonane ze szkła, drewna czy plastiku, a nawet z rattanu i skóry, które będą ozdobą Twojego salonu!

Pomysły na stolik kawowy – elegancki stolik boczny ze szkła

Szklany-stolik kawowy-skórzana sofa-nowoczesny-salon

Przeprojektowuje się klasyczne połączenie drewna i szkła – obecnie dużą popularnością cieszą się modele, które nie mają dekoracji, ale mają super stylowy wygląd i dobrze komponują się z wnętrzem. Połączenie skórzanej sofy, wysokopodłogowego dywanu i bocznego stolika wykonanego ze szkła o zwartym, ale ciekawym kształcie prezentuje się znakomicie. ten Pomysły na stolik kawowy do stolików szklanych mają jeszcze jedną dużą zaletę – czyszczenie jest bardzo łatwe.

Pomysły na stolik kawowy – stolik boczny z drewna

Sofa-stolik kawowy-drewno

Jeden z najlepszych Pomysły na stolik kawowy to stolik boczny wykonany z drewna – bo tam też jest dostępna największa różnorodność wzorów. Możesz zdecydować się na stoliki kawowe w naturalnym kolorze i z elementami dekoracyjnymi z kutego żelaza, jeśli styl umeblowania jest bardziej tradycyjny i klasyczny, lub jeśli wolisz kanciasty wzór w mocnym kolorze / pomarańczowy, zielony, żółty / do nowoczesnych wnętrz.

Pomysły na stolik kawowy – nietuzinkowe projekty wykonane z metalu, plastiku i rattanu

szklano-metalowy stolik kawowy kącik do czytania

Wśród najbardziej niezwykłych Pomysły na stolik kawowy zawierają ciekawe błyszczące, plastikowe wzory /pasują do każdego minimalistycznego lub prostego, ale nowoczesnego pomieszczenia/. Plastik jest trwały, łatwy do czyszczenia i doskonale nadaje się do wielu stylów wyposażenia. Model wykonany z metalu i szkła stanowi ładne akcenty i można go wykorzystać do zorganizowania ładnego kącika do czytania w połączeniu z wygodnym skórzanym fotelem. Rattan i skóra mogą początkowo wydawać się skomplikowane, ale projekt jest super elegancki i modny. Ciekawy pomysł na samodzielne wykonanie – pień drzewa jako stolik kawowy do rustykalnego salonu lub do wiejskiego domu.

Pomysły na stolik kawowy – kolory i pomysły na dekorację

elegancki stolik z drewna

Jeśli postawisz na naturalne kolory, dopasujesz się do każdego stylu. Mocne kolory powinny być skoordynowane z resztą wnętrza. Tradycyjną dekoracją są wazony i lampy stołowe. W każdym razie możesz być bardziej kreatywny, „sadząc” kwiaty lub zdjęcia.

Stolik rattanowy

nowoczesny stolik ze skóry i drewna

Pomarańczowe akcenty

ciekawe szkło stolika kawowego

Elegancki stolik boczny złożony z dwóch części

Szklany stolik kawowy dwie częściStolik w wesołym pomarańczowym kolorze

Drewniany stolik-śmieszny-pomarańczowy-kolor

Rustykalny stolik do samodzielnego wykonania

rustykalny stolik boczny

Kolorowe stoliki boczne wykonane z tworzywa sztucznego

kolorowe wzory stolików

Nowoczesny stolik kawowy z kwiatami jako dekoracja

kreatywny stolik do dekoracji