Meble

Meble z marmuru – Szlachetne meble imitujące falującą wodę oceanu

marmurowe meble eleganckie 3d czarny marmur

Dla wielu projektantów, artystów i architektów natura jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.W dzisiejszym poście przedstawiamy marmurowe designerskie meble, które pozostawiają na każdym imponujące wrażenie i są postrzegane nie tylko jako użyteczne meble, ale jako prawdziwe dzieło sztuki. Te wyjątkowe meble pełnią rolę niewidzialnego pomostu między nowoczesnym wnętrzem a naturalnością natury. Marmurowe meble designerskie z kolekcji Ocean Memories swoim niepowtarzalnym wyglądem zasługują na naszą pełną uwagę. Francuski projektant Mathieu Lehanneur stworzył kolekcję stołów, ławek i taboretów, których design inspirowany był tajemniczym i niepowtarzalnym oceanem.

ocean wspomnienia kolekcja mathieu lehanneur marmur brąz

Seria Ocean Memories jest kontynuacją serii Liquid Marble. Wszystkie marmurowe meble z Ocean Memories wyglądają tak, jakby falująca woda oceanu nagle zamarzła. Meble zostały zaprojektowane cyfrowo z bloków marmuru lub polerowanego brązu. Projektant Mathieu Lehanneur używa oprogramowania do efektów specjalnych 3D, opracowanego specjalnie dla przemysłu filmowego, do tworzenia unikalnych mebli. Nierówna, trójwymiarowa i pofalowana powierzchnia do złudzenia przypomina rzeczywistą wodę. Gładka, wypolerowana powierzchnia odbija światło w podobny sposób jak woda, przez co zadziwia podobieństwo do tajemniczego oceanu świata. Pofałdowana struktura zapewnia cichy ruch i dynamikę marmurowego materiału. Z drugiej strony fale te wydają się skamieniałe ze względu na efekt, jaki tworzą.

stolik kawowy z czarnego marmuru o strukturze falistej

Organiczna powierzchnia płynnie przechodzi w geometryczne struktury i tworzy niepowtarzalny kontrast, który nie pozostaje niezauważony w nowoczesnym pomieszczeniu. Dla tych, którzy chcieliby mieć meble o wyrazistym designie w kolorze, oferujemy je również w brązie jako alternatywę dla czarnego marmuru. Mathieu Lehanneur uważa, że ​​takie meble stają się piękne tylko wtedy, gdy nie kwestionujemy stojącej za nimi innowacyjności. Ze względu na szybko rozwijające się technologie i procesy, te marmurowe meble designerskie są dziełami współczesności. Meble z serii Ocean Memories fascynują surrealistycznym efektem i prezentują się niezwykle innowacyjnie i nowocześnie.

designerska kolekcja mebli ocean wspomnienia stół

trójwymiarowe fale powierzchnia stołu marmurowe meble projektowe,

marmurowe bloki nierówna powierzchnia czarna ławka

nowoczesny design marmurowy stół z kamienia naturalnego

designerski stołek meblowy czarny marmur

kolekcja oceanicznych wspomnień marmurowe meble projektowe prostokątny stół

marmurowa powierzchnia mebli z brązu stolik kawowy

Meble z marmuru w kształcie fal oceanicznych w kształcie listew,

stół o nierównej powierzchni marmurowe meble projektowe

* Możesz znaleźć więcej projektów autorstwa projektanta Mathieu Lehanneura tutaj