Meble

Meble z litego drewna i skóry – 5 pięknych mebli w stylu Lamborghini

meble z litego drewna riva 1920 lamborghini regał asymetryczny na zewnątrz

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaprezentować Wam wysokiej jakości i niepowtarzalną kolekcję mebli, która powstała we współpracy Riva 1920 i Lamborghini. Stylowa kolekcja Karima Rashida, która zyskała popularność pod nazwą Authentic Living, obejmuje pięć wyjątkowych mebli wykonanych z wysokiej jakości naturalnych materiałów, takich jak miękka skóra i lity orzech. W poniższej galerii możesz przyjrzeć się z bliska niepowtarzalnym meblom z litego drewna i skóry, podziwiać je i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

elegancki samochód sportowy w stylu lamborghini

Znany na całym świecie projektant Karim Rashid był osobą, która podpisała kolekcję mebli Authentic Living i połączyła świat Lamborghini z Riva 1920. Fundamentami tego udanego partnerstwa są pasja, dbałość o szczegóły i umiejętności manualne w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i kreatywnością. Charakterystyczne i ponadczasowe meble wykonane z litego drewna i skóry łączą tradycję, innowacyjność i kreatywność. Ekskluzywna kolekcja mebli w stylu Lamborghini jest wyraźnie efektem spotkania dwóch głównych włoskich marek, w których pasja i doskonałość są bardzo ważne.

klips na biurko skóra z litego drewna,

Supersamochody Lamborghini stały się ikonami i znacznie wykraczają poza standardowe funkcje samochodu. Ta jakość została przeniesiona również na inne obszary, co widać w kolekcji Authentic Living. Riva 1920 rozpoznaje się w filozofii Lamborghini. Choć ma swoje korzenie w tradycji, firma stawia na najnowocześniejsze technologie i innowacje. Riva 1920 charakteryzuje się wykorzystaniem wysokiej jakości drewna i naturalnej bazy olejowo-woskowej.

Klip biurko krzesła projekt szklany front

Biurko „Klip” z kolekcji eleganckiego designu składa się z panelu z litego drewna oraz frontów obitych skórą. Mebel wykonany z litego drewna i skóry charakteryzuje się prostotą i lekkością linii. Regał wykonany z litego drewna zachwyca asymetrycznymi zewnętrznymi bokami wykonanymi z zakrzywionego wielostronnego drewna, które pokryte jest skórą skórzaną. 6 półek również wykonano z litego orzecha. Regał o imponującej nazwie „Finesse” został ostatecznie poddany obróbce woskiem z ekstraktem z sosny. Krzesło tapicerowane „Klutch” również pokryte jest skórą i posiada ozdobne, widoczne szwy.

meble z litego drewna skóra lamborghini design

Sofa o nazwie „Dynamic” wykonana jest z drewna i praktycznej półki, która biegnie wokół całego mebla. Sofa „dynamiczna” jest wyposażona w ciągłe poduszki siedziska i oparcia, a także ozdobiona widocznymi szwami. Stół „Speed” został wykonany w całości z litego drewna. Wyjątkowy mebel fascynuje asymetryczną nogą stołu i podstawą oraz blatem o zaokrąglonych krawędziach. Zakrzywione meble z litego drewna i skóry Karima Rashida o szlachetnym designie są eleganckie, nowoczesne i obecne dzięki wkładowi takich firm jak Riva 1920 i Lamborghini.

orzechowe designerskie meble skórzane nowoczesne

regał finezyjny design mebel skóra lite drewno

Krzesło sprzęgło szare szwy szlachetne

dynamiczna archiwizacja karim rashid lamborghini

sofa dynamiczna półka z litego drewna

stół prędkości zaokrąglony meble z litego drewna

stół z litego drewna o zaokrąglonych krzesłach,

* więcej informacji i projektów od Karim Rashid, Riva 1920 oraz Lamborghini