Meble

Meble bambusowe Design & Deco – Siam Collection by Sicis

bambusowe projektowanie mebli jasnoniebieskie krzesła hebanowe eleganckie wzornictwo ścienne złoty akcent

Drewno bambusowe jest popularne, ponieważ jest nie tylko wytrzymałe, ale także nadaje egzotyczny charakter meblom i dodatkom. Sicis znalazł teraz sposób na zaoferowanie tego wyglądu w inny sposób. W tym celu firma wykorzystuje w meblach luksusowe materiały, takie jak skóra i heban, które następnie łączy z akcentami, które przypominają bambusowe kije. Te wyjątkowe kawałki z Projektowanie mebli bambusowych pochodzą z kolekcji Siam i nadadzą każdemu pomieszczeniu nie tylko egzotyki, ale także wyjątkowej elegancji.

Meble bambusowe – kolekcja Siam

Bambusowa konsola do projektowania mebli w kolorze złotym metalowoszare płytki ścienne oryginalne

Ten bambusowy projekt mebli to doskonały wybór z wielu powodów. Bambus oznacza wewnętrzną siłę i elegancką stronę w nas. Z drugiej strony symbolizuje elastyczność, z jaką należy podchodzić do codzienności bez naruszania równowagi i harmonii życiowych reguł. Wszystkie te porowate właściwości mogą również wpływać na energię w przestrzeni życiowej. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu różne modele mebli bambusowych z kolekcji Siam. Daj się pozytywnie wpłynąć na moc i symbolikę bambusa.

Projekt mebli bambusowych do jadalni

meble bambusowe wzornictwo lampa wisząca wyposażenie jadalni stół do jadalni krzesła

W kolekcji Siam znajdują się różnorodne meble, takie jak szklany stół, bufet, fotele, krzesła i hokery, konsola i stolik kawowy w prostokątnych i okrągłych kształtach. Te modele z bambusowym wzornictwem mebli są same w sobie niezwykle dekoracyjne. Mimo to w kolekcji dostępne są również inne dodatki, które nadają wnętrzu szlif. Obejmuje to lampę wiszącą, lampę podłogową i lampę stołową. Jeśli wyposażysz swoje wnętrze we wszystkie modele z bambusowym designem, możesz liczyć na niepowtarzalną atmosferę, która zachwyci każdego gościa. Z tego powodu meble i lampy doskonale nadają się również do miejsc publicznych, takich jak restauracje.

Bambusowy projekt dla restauracji

meble bambusowe wzornictwo sicis lampy wiszące pomysł wnętrze restauracji

 Drobne materiały meblowe

meble bambusowe wzornictwo kolekcja siam umeblowanie egzotyczna jadalnia

 Żyrandol bambusowy

meble bambus projekt żyrandol pomysł stół do jadalni drewno szlachetne materiały skóra

Kolekcja Sycys.