Meble

Magia tkaniny Alcantara® – uniwersalna i wysokiej jakości

Zestaw mebli do salonu z tkaniny Alcantara

Alcantara ® brzmi jak magiczna mantra, trochę jak Abracadabara. Rzeczywiście jest Tkanina Alcantara ® innowacyjny materiał, jak żaden inny. Ta wyjątkowa i wszechstronna nowoczesna tkanina dekoracyjna została po raz pierwszy opracowana we Włoszech w latach 70. XX wieku i jest specjalnie dostosowana do wymagań XXI wieku. Z Tkanina Alcantara ® jest łatwa do zobaczenia, bajeczna w dotyku i super praktyczna.

Alcantara Stoff ® – niezwykle wszechstronna, nowoczesna tkanina tekstylna

Łatwa w pielęgnacji poszewka z tkaniny Alcantara

Z Tkanina Alcantara ® to nie tylko luksusowy materiał stworzony wyłącznie do aranżacji wnętrz. Ta wszechstronna, nowoczesna tkanina ma wiele ekscytujących zastosowań, w tym projektowanie mody i akcesoria. Magiczna tkanina dostępna jest w nieskończonej gamie bajecznych kolorów, wzorów i zmysłowych faktur. Ale teraz skupiamy się na projektowaniu wnętrz i mebli.

Tkanina Alcantara® – luksusowy materiał

Projekt mebli do salonu z tkaniny Alcantara w kolorze brązowym

Miękka, giętka Alcantara ® szczególnie nadaje się do tapicerowania mebli o rzeźbionych kształtach i jest preferowana przez wielu wiodących producentów mebli i projektantów wnętrz. Ten materiał wybrali uznani projektanci, tacy jak Marcel Wanders, Paulo Navone, Piero Lissoni i Giullo Cappellini. Cappellini wykorzystał ten wszechstronny, nowoczesny materiał tekstylny do fascynującej i zabawnej instalacji zatytułowanej „Pejzaż przyszłości” w Fuori Salone w 2012 roku. To nie tylko pokazuje wszechstronność i piękno Tkanina Alcantara ®, ale także zobowiązanie firmy do tworzenia całkowicie przyjaznego dla środowiska produktu.

 Lekka pielęgnacja tekstyliów dla gorączkowego życia codziennego

Tapicerka z tkaniny Alcantara biała salon

Łatwe w pielęgnacji właściwości od Tkanina Alcantara ® są szczególnie atrakcyjne dla osób prowadzących gorączkowy tryb życia XXI wieku. Ta tkanina jest niezwykle trwała i wytrzyma prawie wszystko. Alcantara jest bardzo niewrażliwa na zabrudzenia, więc codzienna konserwacja wymaga jedynie miotełki lub odkurzacza. Mycie jest zwykle konieczne tylko raz w roku. Jakie to jest świetne? Oprócz niskich wymagań konserwacyjnych, ta innowacyjna i wszechstronna tkanina ma dodatkowe efekty oszczędzania energii, które są również dobre dla ochrony środowiska naturalnego.

przez Jaz

Fotel “Tulipan” firmy Cappelinni

Fotel z alcantary capellini tulipan

Fotel odzieżowy Cappellini

Fotel cappellini z tkaniny Alcantara

Projekt sofy autorstwa Ligne Roset  Sofa z tkaniny Alcantara z ligniną rozetą

Tkanina obiciowa Alcantara

Tkanina Alcantara biała sofa salon

Projekt fotela z tapicerką Alcantara

Projekt fotela tapicerowanego Alcantarą

szara tapicerka

Fotel z tkaniny alcantara szara tapicerka

Meble do salonu

Tapicerka alcantara salon biała

Alcantara® – nowoczesna i łatwa w pielęgnacji

Tekstylia Alcantara łatwa w pielęgnacji nowoczesna tkanina obiciowa sof  Tapicerka sofy z alcantary ligne roset