Meble

Leżak bujany „Volo” dla dwojga firmy Sveglio

fotel bujany szezlong poduszka pomarańczowa rama czarny grill

Meble w dzisiejszych czasach coraz bardziej zachwycają niesamowitymi i praktycznymi wzorami. Tak jest również w przypadku modelu, który chcielibyśmy Państwu przedstawić w tym artykule. Tutaj mamy połączenie dwóch najpopularniejszych mebli. Projekt Sveglio to szezlong, który służy również jako fotel bujany. Ponadto oferuje również miejsce dla dwóch osób. ten Leżak bujany nazywa się Volo. To słowo jest włoskie i tłumaczy się jako „latam”. I właśnie to poczucie wolności, które otrzymujesz, gdy wygodnie usiądziesz na meblu.

Fotel bujany-szezlong dla dwóch osób

bujany fotel-szezlong noc dwie osoby rama biały lekki łańcuch

Imponujący szezlong fotela bujanego składa się z metalowej ramy wykonanej z geometrycznych kształtów. Oferowany jest w czterech kolorach – czarnym, srebrnym, brązowym i białym. Ale nie tylko kolor ramy można dowolnie dobierać. Tapicerka dostępna również w różnych kolorach. Masz więc wybór między 6 wariantami. Ale producenci chętnie wdrożą również wybrany przez Ciebie kolor ramy i tapicerki, dzięki czemu możesz łatwo uzyskać odpowiedni model do swojego wnętrza lub wyposażenia zewnętrznego.

Leżak bujany jako meble ogrodowe

bujany fotel szezlong rama biała metalowa tapicerka niebieski taras

Każdy szezlong bujany jest wykonywany ręcznie przez najlepszych spawaczy. Meble wykonane są w Kalifornii. Szezlong to najlepszy wybór do następnego dodatku do wnętrza lub na zewnątrz. Zaprojektuj wygodną część wypoczynkową i ciesz się przytulnymi godzinami z ukochaną osobą przy romantycznym zachodzie słońca, kołysząc się do snu!

Leżak na wycieczkę na kemping

fotel bujany szezlong volo pomysł na kemping srebrna przyczepa kempingowa

Projekt szezlonga autorstwa Sveglio

fotel bujany szezlong zachód słońca relaks sveglio morze plaża

Rama fotela bujanego na szezlong

fotel bujany szezlong pomysł na plażę meble salon

Zaprojektowane przez Sveglio.