Meble

Królewskie meble do salonu i sypialni firmy Meroni

Królewskie meble do sypialni Meroni

Królewskie meble do salonu i sypialni od Meroni są po prostu nieporównywalne. Dzięki swojej okazałości i tradycyjnemu stylowi nadają się do każdego typu w każdym luksusowym wnętrzu. Luksus zdecydowanie ma nową nazwę – ”Meroni”. Wszystko w tych klasycznych meblach krzyczy „doskonałość”.

Królewskie meble do sypialni od Meroni

Królewskie-ozdobne-meble-sypialnia-Meroni

Firma została założona w 1868 roku i przez wiele pokoleń była przekazywana z ojca na syna. W ten sposób firma zachowała królewski design luksusowych mebli i wprowadziła tradycje w nowe stulecie – z kombinatorycznym myśleniem i innowacyjnym spojrzeniem. Projekty Meroni są niezwykłe, ponieważ wyglądają królewsko wspaniale i absolutnie fantastycznie, a także są niesamowicie wygodne. Jesteś tym, co może zapierać dech w piersiach, kiedy wchodzisz do pokoju. Dzięki swojemu francuskiemu tradycyjnemu pięknu i funkcjonalnej ergonomii są znane na całym świecie jako luksusowe klasyczne meble do sypialni dzisiaj.

Meble do sypialni marki Meroni w królewskim stylu

Królewskie meble do sypialni Meroni ręcznie robione

Nie jest tajemnicą, że czasami bogaci szukają autentyczności. Choć ten producent mebli jest dobrze znany na rynku, to nie tylko wiedza jest tutaj cenna… To wizja projektantów stylu, klasy, luksusu i komfortu. Wiele mebli do sypialni jest faktycznie wykonywanych na zamówienie.

Królewskie-meble-sypialni-Meroni-zdobione-złoto

Ciekawostką jest to, że wiele elementów drewnianych w meblach jest w rzeczywistości wykonywanych ręcznie. Jest to bardzo cenione na rynku. Dlatego Meroni eksportuje swoją produkcję na cały świat i jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i całej Europie Zachodniej.

wbudowana-sofa-biała-szafki-w-królewskim-styl

Firma na przestrzeni lat była wielokrotnie nagradzana za wybitną produkcję mebli najwyższej klasy. W 2002 roku Meroni zdobyła pierwszą nagrodę za swoje drewniane meble od Regione Lombardia i Lombard Craft Companies Association, gdzie drewniane meble do sypialni zostały wykonane w całości z materiałów przyjaznych dla środowiska. Nie ma niczego, czego Meroni nie może osiągnąć; Royalty jest łatwe w historii firmy.

Salon-meble w stylu królewskim-Meroni

Royal-salon-zestaw-Meroni

Royal-salon-meble-Meroni

Royal-sofa-design-Meroni

Royal-salon-meble-meroni-czerwony

Łóżko królewskie Meroni bogato zdobione zagłówkiem

Królewskie łóżko-Meroni

Królewskie-meble-sypialni-Meroni-złote-ozdoby