Meble

Komoda może być używana w dowolnym miejscu w domu, aby pomóc uporządkować rzeczy

Komoda to prawdziwy multitalent w domu! Szeroka i niska, wysoka i wąska, z wieloma małymi lub kilkoma dużymi szufladami – szafka o średniej wysokości wyróżnia się różnorodnymi kształtami i funkcjami i może być stosowana indywidualnie w prawie wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Podpowiemy Ci, jak stworzyć porządek i przestrzeń do przechowywania w każdym pomieszczeniu z komodami.

Komoda na korytarz

Komoda do przedpokoju oferuje miejsce na dekorację i miejsce do przechowywania butów

Komoda, która łączy szuflady i przegródki z drzwiami, może wykonywać kilka zadań w przedpokoju. Podczas gdy czapki, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, kremy do butów i tym podobne można schować w szufladach, buty można przechowywać w przejrzystych i łatwo dostępnych schowkach poniżej! Powyżej jest również wystarczająco dużo miejsca na klucze i dekoracje.

Trzymaj czapki i szaliki przejrzyście ułożone w komodzie

Chcesz jeden Kredens Wykonane na miarę zgodnie z Twoimi pomysłami i specjalnie dostosowane do sytuacji w przedpokoju? Wtedy należy zwrócić szczególną uwagę na głębokość. W przeciwieństwie do wywrotnicy, skrzynia na buty musi mieć głębokość co najmniej 30 – 35 cm. Na przykład but w rozmiarze 43 ma długość 28 centymetrów. Optymalna wysokość to od 100 do 120 cm.

Komoda do sypialni

Komoda w nowoczesnej sypialni w czerni i bieli

Komody są bardzo dobrym dodatkiem do garderoby w sypialni, a także wyczarują wspaniałą powierzchnię dekoracyjną. W szufladach jest miejsce na ubrania, bieliznę, pościel i biżuterię. Z lampką stołową idealnie nadaje się również jako stolik nocny w małej sypialni. Przestrzeń do przechowywania można również przekształcić w elegancką toaletkę za pomocą lustra.

Składanie zamiast sztaplowania: pokochasz nowe zamówienie!

Uporządkuj ubrania w komodzie metodą Konmari

System KonMari zmienia prawdziwe życie. Zgodnie z metodą Sprzątanie Królowa Marie Kondo T-shirty, swetry, spodnie i topy są składane w małe paczki i idealnie układane pionowo w szufladach lub pudełkach. Zapewnia to doskonały przegląd, a ubrania można łatwiej wyjąć i odłożyć.

Komoda do kuchni lub jadalni

Komoda w jadalni do przechowywania podkładek, serwetek i obrusów

W komodach jadalnianych można wspaniale schować nie tylko szklanki, naczynia i sztućce, ale także podkładki, serwetki, pierścienie na serwetki, obrusy, dekoracje stołów i tace do serwowania. Jeśli jesteś idealną gospodynią i uwielbiasz zapraszać przyjaciół i rodzinę na drinka po kolacji, możesz użyć komody jako domowego baru do przechowywania napojów i przyborów do robienia koktajli. Nawiasem mówiąc, książki o gastronomii, koktajlach itp. są również idealne jako dekoracja.

Zaprojektuj swój własny ołtarz do kawy

Zaprojektuj komodę do kuchni jako kawiarnię

Wielu miłośników kawy marzy o posiadaniu baru kawowego we własnej kuchni. Komoda oferuje nie tylko wystarczającą powierzchnię roboczą, ale także wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszystkich przyborów do kawy, takich jak filiżanki, cukier, spieniacz, a także pałeczki do mieszania i kubki na wynos. W tym artykule podpowiemy Ci, jak skonfigurować idealną stację kawową.

Komoda w przedszkolu

Komoda w przedszkolu oferuje również kilka dodatkowych funkcji

Komoda jest również cudem miejsca do przechowywania w pokoju dziecięcym i umożliwia nieoczekiwane dodatkowe funkcje: z przewijakiem zmienia się w stół do przewijania. Praktyczne szuflady oferują wystarczająco dużo miejsca na pieluchy i puder & Co. Jeśli przewijak nie jest już potrzebny, możesz go wyjąć i po prostu nadal używać komody jako pomocy w porządkowaniu ubrań i zabawek dla dzieci.

Komoda w domowym biurze

Komoda z jasnego drewna z szufladami do domowego biura

Chaos szkodzi produktywności. Kiedy twoje miejsce pracy jest dobrze zorganizowane, nie marnujesz czasu, który można by wykorzystać mądrzej. W domowym biurze komoda zapewnia odpowiedni przegląd dokumentów, folderów i innych materiałów biurowych, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. Nawiasem mówiąc, możesz również uporządkować zawartość szuflad za pomocą elastycznych systemów przegród, a tym samym Stwórz własny system organizacyjny. Więc masz wszystko na pierwszy rzut oka!