Meble

Kolekcja Piccadilly od Boca do Lobo – mieszanka stylów w projektowaniu mebli

kolekcja piccadilly boca do lobo szafka szmaragdowo-zielone drewno

BOCA DA LOBO, pomysłowy producent wspaniałych mebli, dodaje zmysłowego akcentu do każdego ze swoich mebli. Ta słynna portugalska firma po raz kolejny zadziwiła wszystkich swoją nową limitowaną edycją Kolekcja Piccadilly. Nazwana na cześć Piccadilly Circus w Londynie kolekcja Piccadilly obejmuje jedne z najlepszych projektów szafek i kredensów marki. Projektant Marco Costa i jego zespół stworzyli te wspaniałe meble, będące połączeniem stylu nowoczesnego, tradycyjnego i futurystycznego.

Kolekcja Piccadilly – wyjątkowa mieszanka stylów

kolekcja Piccadilly boca do lobo to mieszanka stylu klasycznego i nowoczesnego

Spójrz na szafę Piccadilly. Z zewnątrz wygląda jak zamrożony moment między dwoma pokoleniami, podczas gdy wnętrze szafki jest czyste i wykwintne. Elegancka i pojemna szafka posiada cztery szuflady i dwie półki oraz klasyczny element w kształcie kopuły na drzwiach szafki. Eleganckie wnętrze zdobi szlachetne ciemne drewno i lustrzana powierzchnia, które po otwarciu drzwi tworzą fascynujący efekt wizualny. Szafka bufetowa Piccadilly jest dostępna w różnych stylach, w tym w kolorze czarnym, szmaragdowym i złotym. Ta szafka z pewnością upiększy Twój salon i dopasuje się do każdego stylu.

Kolekcja Piccadilly z Boca do Lobo

piccadilly szafka boca do lobo klasyczna nowoczesna mieszanka stylów

ten Kolekcja Piccadilly składa się z pięknych mebli, które są wykonywane z pasją i ręcznie przez zespół projektantów z Portugalii. Połączyli tradycyjne projekty klasycznych szafek i komód z bajecznymi dodatkami w erze cyfrowej, aby nadać im pikselowy wygląd i charyzmatyczną funkcjonalność. Każdy z innowacyjnych projektów z kolekcji reprezentuje subtelną i dynamiczną dychotomię między tradycyjną elegancją a nowoczesnym stylem.

cztery szuflady i dwie półki

   kolekcja piccadilly boca do lobo szuflady szafki półki

lustrzana powierzchnia

Szafka piccadilly boca do lobo drewniane półki lustrzane

Złoty liść, drewno i szmaragdowa zieleń

Szafka Piccadilly Boca Do Lobo Szuflady z drewna liściastego szmaragdowa zieleń

zdobione uchwyty

uchwyty do szuflad piccadilly boca do lobo

klasyczne elementy i nowoczesne akcentypiccadilly kredens classic nowoczesny czerwony czarny boca do lobo

czerwony i ciemnoszarypiccadilly kredens boca do lobo czerwona półka mini szuflady

Kredens Piccadilly w kolorze beżowympiccadilly kredens beżowy classic modern boca do lobo Kolekcja piccadilly boca do lobo kredens pikselowany