Meble

Kolekcja mebli Ombre – włoski projekt Marchetti Maison

ombre kolekcja mebli drzwi projekt motywy kwiatowe brązowy kredens

Marchatti Maison wydał nową kolekcję. To zapierające dech w piersiach Kolekcja mebli Ombre, na który składają się romantyczne motywy, efektowne wzory drewna i efektowne kolory. Główny nacisk kładziony jest na projekt drzwi szafy i nadanie każdemu meblowi niepowtarzalnego wyglądu. Dostępne są różne wzory drzwi, a mianowicie Cespitosa, Marmette, Strati, Testi i Trama. Jeśli nie chcesz żadnych motywów, możesz również wybrać prostszy wariant z Kolekcja mebli Ombre Wybierz „Neutralny”.

Kolekcja mebli ombre “Cespitosa”

kredens biały szary marchatti maison kwiaty przedpokój

Ta piękna komoda pochodzi z kategorii „Cespitosa” kolekcji mebli Ombre. Są to warianty składające się z motywów kwiatowych. Ten wariant wzorów drzwi szafek dostępny jest również w innych kolorach. Tutaj możesz zobaczyć eleganckie i romantyczne połączenie bieli i beżu.

Kolekcja mebli Ombre Cespitosa w uderzającej czerwieni

kolekcja mebli ombre kredens komoda czerwona efektowne kwiatowe kwiaty

Wymarzony wzór „Cespitosa” w żywej czerwieni Ten wariant przyciąga wzrok i szybko staje się centralnym punktem Twojego obiektu, niezależnie od pomieszczenia, w którym umieścisz szafkę. Drzwi szafy i wzory można łączyć ze sobą na różne sposoby. Jeśli lubisz akcentować meblami, warianty z kolekcji mebli Ombre w kolorze czerwonym są dokładnie właściwym wyborem.

Wariant Marmette z kolekcji mebli Ombre

komoda sypialnia ombre kolekcja marmette włoski design

Tutaj możesz zobaczyć przykład z wariantu projektowego „Marmette” z kolekcji mebli Ombre. Drzwi szafki mają tutaj ciekawy, heksagonalny wzór, który nadaje meblowi nowoczesny i ciekawy wygląd. Stwórz elegancką atmosferę dzięki jasnej komodzie takiej jak ta lub urządź pokój w stylu rustykalnym, wybierając model z ciemnego drewna.

Projekt mebli ombre z napisem

meble salon przedpokój ombre kredens komoda czcionka

Ten przykład z kolekcji mebli Ombre jest równie nowoczesny. Posiada efektowne napisy na drzwiach szafy, dzięki czemu mebel zyskuje ciekawy wygląd. Tak zaprojektowane drzwi szafki są podkreślone i wyeksponowane przez połączenie z neutralnymi drzwiami, które przenoszą się jednocześnie na całą komodę.

Meble ombre w neutralnym stylu i wykonane z ciemnego drewna

kredens nowoczesne brązowe drzwi szafki kolekcja ombre

Tutaj możesz zobaczyć model kredensu z kolekcji mebli Ombre w neutralnym designie. Jak widać, nie oznacza to, że kredens wygląda nudno. Komoda posiada ciekawy wzór szachownicy ze względu na częściowo wystające drzwiczki szafki o prostokątnych kształtach. Poszczególne elementy są również wizualnie oddzielone odmiennym ułożeniem wzoru drewna, który zmienia się między poziomym a pionowym.

Meble Ombre we włoskim designie – Elegancki stolik kawowy

stolik kawowy cespitosa kolekcja kwiaty wzór biały beż

Kolekcja mebli Ombre to również efektowny stolik kawowy, który zachwyca nie tylko ładnymi wzorami i kolorami. Projekt pod względem kształtów jest również niezwykle atrakcyjny i doskonale nadaje się do nowoczesnych mebli domowych. Kolejną zaletą, jaką ma w porównaniu z większością innych stolików do sof, jest praktyczna przestrzeń do przechowywania, którą zapewniają dwie szuflady. Jest dostępny w dwóch wzorach.

Meble do salonu „Ombre” z wzorem Cespitosa

ombre stolik kawowy biała miska kwiaty włoski

Stolik kawowy Ombre z ciekawym designem i motywami Cespitosa

stół kanapa ombre kolekcja białe motywy kwiatowe design

Kolekcja mebli “Ombre” – stolik kawowy z szufladami

stolik ombre kolekcja cespitosa kwiatowy szuflady

Meble do salonu z kolekcji Ombre – ciemny kredens “Neutralny”

włoska kolekcja mebli kredens ciemnobrązowy salon z drewna

 Komoda z kolekcji Ombre marki Marchatti Maison

ombre kredens ciemnobrązowy włoski maison

kolekcja mebli ombre białe szare beżowe paski szafki

kredens ombre biała wisząca szafka w kwiaty wzór salon

ombre cespitosa design meble motywy kwiatowe drewno

drzwi szafki marmette sześciokąt motyw beżowe drewno ombre maison

ombre kolekcja mebli drzwi do szafy kwiatowe kwiaty brązowe

kolekcja mebli ombre włoski motyw kwiatowy czarny biały

Kolekcja Marchetti Maison.