Meble

Kolekcja mebli Cabaret od Kennetha Cobonpue – stylowy wzór dzianiny

kolekcja mebli kabaretowych outdoor kenneth cobonpue odporna na warunki atmosferyczne

ten Kolekcja mebli kabaretowych z Kenneth Cobonpue oferuje nowoczesne podejście do rzemiosła. Marka od zawsze szukała tradycyjnych technik, które może wykorzystać również w nowoczesnym designie. Te niezwykłe projekty mebli z dużych oczek prezentują na rynku kolejną generację nowoczesnych designerskich mebli. Ta kolekcja zaciera granice między wnętrzem i na zewnątrz, zapewniając komfort i ciepło w obu miejscach.

Kolekcja mebli kabaretowych do użytku wewnątrz i na zewnątrz

kabaret kolekcja mebli wnętrze poliester szary cobonpue

Filipiński projektant Kenneth Cobonpue jest znany ze swoich pomysłowych projektów, które w większości są wykonane z rattanu, bambusa lub konopi. Do swoich projektów poszukuje materiałów z natury lub tradycyjnych technik rzemieślniczych, które potrafi zreinterpretować. W swojej nowej kolekcji mebli, składającej się z sof i foteli, ożywia tradycyjne wyroby z wikliny. Włókna poliestrowe i akrylowe są tkane wokół stalowej konstrukcji i tworzą duże oczka.

Kolekcja mebli Cabaret – to, co najlepsze w siatce

kabaretowa sofa kenneth cobonpue ekstrawagancki wzór dzianiny

Meble dostępne są w różnych wersjach do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wykonane z włókien poliestrowych i akrylowych. Kolekcja outdoorowa jest ciekawa i wystarczająco solidna. Wysokie oparcie i boczne podparcia zapewniają nawet ochronę przed wiatrem. W przypadku deszczu nie trzeba już wnosić poduszek i siedzisk.

wysokie oparcie i podpórki boczne

   kolekcja mebli kabaretowych cobonpue sofa poliester wewnątrz akryl na zewnątrz

mały fotel z wysokimi podłokietnikamifotel kabaretowy szary wysokie oparcie poliester akryl wewnątrz na zewnątrz kolekcja mebli kabaretowych kenneth cobonpue fotel szary

szara tapicerka oparcia i siedziskakolekcja mebli kabaretowych cobonpue fotel projekt dzianiny

Stolik kawowy do salonu lub na taraskolekcja mebli kabaretowych cobonpue stolik kawowy wewnątrz na zewnątrz stolik z kolekcji mebli kabaretowych wewnątrz na zewnątrz cobonpue