Meble

Innowacyjny projekt mebli

Zaprojektowany przez Hasenkopfa

nowoczesny design mebli

Niemiecki producent mebli Hasenkopf lubi eksperymentować z kształtami i materiałami. Architekci i projektanci stworzyli wyjątkową kolekcję Design Characters, w której są innowacyjni Projektowanie mebli obecny. Unikalne pomysły projektowe powstają dzięki nowym kształtom, innowacyjnym materiałom i technikom. Projektanci starają się myśleć prowokacyjnie i innowacyjnie oraz proponować nowe możliwości i rozwiązania.

Nowoczesne projektowanie mebli

nowoczesna wanna - biała

Kilku znanych projektantów i architektów było w tym innowacyjnych Projektowanie mebli Uczestniczył Draft. Opracowałeś własny pomysł na kuchnię, łazienkę, biuro. Wśród projektantów wyróżniają się Stuart A. Veech ze swoją Hydrą XXL, Paul Flowers z przepływem pracy oraz współpraca między Titusem Bernhardem i Peterem Martinem – Twister and Swan.

Ekscytujący projekt mebli

nowoczesna łazienka

Hydra XXL to innowacyjny projekt mebli do nowoczesnej łazienki. To połączenie prysznica, wanny i umywalki. Elementy te zostały połączone w mebel, który spełnia wszystkie niezbędne funkcje i ma elegancki zaokrąglony kształt z czarno-białymi powierzchniami.

Swan to kolejny innowacyjny projekt mebli do łazienki. Podobnie jak Hydra XXL, to połączenie prysznica i wanny, o nietypowym kształcie. Meble oferowane są w kolorze białym.

Innowacyjny design – biurko

innowacyjny design - biurko

Twister i workflow to kolejna część kolekcji. Innowacyjny Projektowanie mebli powstała w wyniku współpracy. Twister ma lekko zakrzywiony kształt i łączy jadalnię z kuchnią. Workflow łączy biurko z biblioteką. Ciekawie zaprojektowano regały, aby siedząca osoba mogła przekazywać książki. Kolorystyka jest świeża i nowoczesna – zieleń i biel łączą się w ekscytujący sposób.

KH Christova

nowoczesna biała umywalka

elegancka nowoczesna umywalka

Elegancki projekt łazienki w kolorze białym

elegancki projekt łazienki

innowacyjna kuchnia z nowoczesnych materiałów

innowacyjna i nowoczesna kuchnia

 

15 pomysłów na projekt mebli ogrodowych jako ekscytującą atrakcję w ogrodzie

Unikalny projekt mebli wykonany z barwionej żywicy w minimalistycznym stylu

Unikalny design mebla pełni jednocześnie funkcję stołu i krzesła

Skandynawski design mebli spotyka się z wietnamskim rzemiosłem

Nowoczesne wzornictwo mebli – pomysły na umeblowanie od Calligaris

Nowoczesne projektowanie mebli

Projektowanie mebli – ręcznie robione biurko o atrakcyjnym kształcie