Meble

Innowacyjny designerski fotel Rosa-Poltrona poprawia akustykę pomieszczenia

Paleta kolorów studia projektowego KMJ

Przedstawiamy Państwu Rosa-Poltrona – niezwykłą nową generację mebli. Z Designerski fotel został zaprojektowany przez Studio KMJ i opiera się na innowacyjnej koncepcji poprawy akustyki pomieszczeń. Dzięki specjalnej piance dźwiękochłonnej i wyściółce dźwiękochłonnej, niepożądane dźwięki są ekranowane.

Fotel designerski – przykład funkcjonalnego projektu mebli

Fotel Relax design-nowoczesny KMJ-Studio Szwajcaria

Innowacyjny Designerski fotel Rosa-Poltrona zapewnia, że ​​czytasz bez przeszkód lub odwrotnie, że nie denerwujesz nikogo w pokoju podczas słuchania muzyki. Źródłem inspiracji dla tego ekskluzywnego projektu była pewna pozycja płatków róż. Taka była naturalna postawa, jaką płatki róż przyjmują, gdy stają twarzą w twarz ze słońcem. Nawet paski na fotelu przypominają różne warstwy płatków róż.

Designerski fotel Rosa-Poltrona – wyjątkowy mebel z akustyką

Różowy kolorowy fotel Poltrona KMJ Design

Nowoczesny Designerski fotel nie tylko zapewnia pochłanianie dźwięku, ale również służy jako osłona prywatności. Obraca się o 360 °. Produkty Studio KMJ charakteryzują się kreatywnymi pomysłami i nowoczesnym wyglądem. Kwadratowy, okrągły, praktyczny czy ekstrawagancki, każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Wysoka jakość i jasne wyobrażenie o celu to bardzo ważne elementy filozofii firmy. Różne projekty osiągają świadomie lub podświadomie generowanie emocji, myśli i decyzji.

Ekskluzywne designerskie meble od KMJ

Projekt żółtego krzesła-Rosa Poltrona

Projektant Kurt Merki Jr. pochodzący z Ghany specjalizuje się w projektowaniu mebli. W latach 90. jego ojciec, który był właścicielem fabryki mebli w Szwajcarii, nauczył go specyfiki produkcji mebli. Kurt później pogłębił swoją wiedzę projektową we Włoszech i otworzył własne studio projektowe w 2010 roku. Jego niesamowite dzieła, z których jednym jest Designerski fotel Rosa-Poltrona to zdecydowanie atut każdego wnętrza.

Różowe Płatki Inspirowane Meble Wzory Siedzenia

Nowoczesny fotel do poprawy akustyki

Różowa inspirowana biała tkanina w kształcie fotela

Fotel z pianki dźwiękochłonnej

Fotel meblowy relaksacyjny biały KMJ Studio

Akustyka pomieszczeń Poprawa nowoczesnych mebli do siedzenia KMJ

Śledź mojego bloga z Bloglovin

Designerski fotel HUSK w trzech wersjach – wewnętrznej, zewnętrznej i krzesła