Meble

Innowacyjny designerski fotel Parabolica autorstwa Stefana Heiligera dla Leolux

Fotel obrotowy Parabolica design-nowoczesne meble-św. Stefan

Parabolica jest nowoczesna? Designerski fotel, który charakteryzuje się dynamicznymi asymetrycznymi kształtami i niepowtarzalnym designem. Fotel obrotowy został zaprojektowany przez Stefana Heiligera dla firmy Leolux i jest doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Atrakcyjny mebel oferuje 3 różne pozycje użytkowania – leżącą, siedzącą lub do pracy (podłokietnik służy jako blat roboczy).

Designerski fotel od Leolux – jakość i innowacyjność na wysokim poziomie

Pomysły na meble projekt mebli fotel

Z Designerski fotel Parabolica stanowi połączenie kreatywności i wiedzy, charakteryzuje się indywidualnym stylem projektanta i została już nagrodzona nagrodą „Red Dot” za wzornictwo. Obrotowy fotel ma podstawę kubełkową wykonaną ze szczotkowanego aluminium. Jest dostępny w prawie wszystkich kolorach farb. Możliwe są również różne opcje okładek na zewnątrz, taśmą i wewnątrz.

Designerski fotel Parabolica – wygodny mebel o nowoczesnym wyglądzie

Fotel Stefen Heiliger-Design nowoczesny

Projektant tego niezwykłego fotela urodził się w Berlinie w 1941 roku Stefana Heiligera. Jest profesorem w Offenbach University of Design. Jego projekty były pod silnym wpływem rzeźbiarskiej twórczości jego ojca Bernharda Heiligera. W 1996 roku firma Leolux wprowadziła pierwszą elektronicznie regulowaną Designerski fotel według projektów Heiligera. Jego rzeźbiarski język projektowania charakteryzuje się liniową prostotą i innowacyjną koncepcją.

Trendy i tendencje w projektowaniu mebli od Leolux

Fotel-biały szary-parabolica Leolux

Designerskie meble znanej firmy Leolux mają wartość międzynarodową i ucieleśniają unikalne, innowacyjne pomysły i indywidualny styl projektanta. Firma może poszczycić się wieloma dotychczasowymi nagrodami. Leolux łączy kreatywne talenty i wpływa na tendencje i trendy w projektowaniu mebli. Najważniejszym aspektem w produkcji jest jednak jakość. Może nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka, ale jeszcze bardziej zauważalne, gdy spojrzysz na Designerski fotel Usiądź!

Nowoczesny fotel obrotowy Parabolica

Designerskie meble - model krzesła obrotowego Leolux

Nowoczesna tapicerka fotela obrotowego jasnoniebieska

Fotel obrotowy do mebli tapicerowanych niebieski zielony

Parabolica Stefan Heiliger Pomysły projektowe

Ekskluzywny projekt mebli skórzanych Leolux

Projekt mebli Leolux w kolorze czarnym Parabolica

Parabolica biały designerski fotel obrotowy Heiliger

Regulowany fotel nowoczesny design

Designerski fotel HUSK w trzech wersjach – wewnętrznej, zewnętrznej i krzesła