Meble

Innowacyjny design do życia – nowoczesny pokój muzyczny od CASA

Pomysły na wystrój domu regały

Innowacyjny projekt domu jest prezentowana co roku na imprezie projektowej Casa Nova w Santa Catarina w Brazylii. Podczas tego wydarzenia projektanci z całego świata będą mieli okazję wcielić swoją kreatywność w czyn i pokazać ją światu. Projekty muszą odpowiadać konkretnemu tematowi. Salvio Moraes Młodszy i Moacir Schmitt Młodszy z CASA Design Interiors wzięli udział w Casa Nova 2011 ze swoim projektem sal muzycznych i zafascynowali konkurencję doskonałym smakiem i oryginalnością.

Innowacyjny projekt domu do przestrzeni prywatnej

Innowacyjny design do życia - nowoczesny pokój muzyczny od CASA

Pomieszczenia prywatne nazywane są regularnie salami muzycznymi, które w zależności od wyposażenia akustycznego, artystycznego i – jeśli jest dostępne – instrumentalne, służą do umożliwienia pracy śpiewakom lub muzykom. Koncepcja tego pomieszczenia zainspirowała projektantów. Tak więc podstawową ideą projektu było za innowacyjny projekt domu, tak, aby funkcja pokoju była umieszczona na pierwszym planie. Projektantom zależało na stworzeniu nowoczesnego pokoju prywatnego w taki sposób, aby ludzie mogli się zrelaksować i przede wszystkim cieszyć muzyką. Stworzyłeś szczególnie przyjemną, niepowtarzalną atmosferę do słuchania muzyki.

Wielokolorowy innowacyjny projekt mieszkania dla lepszego nastroju

aktualne pomysły na wyposażenie studia muzycznego

Wielobarwne i różnorodne dekoracje dodają jeszcze pogodniejszego nastroju sali muzycznej. Meble w neutralnych barwach kontrastują z jasnymi ścianami. W sali muzycznej można zobaczyć wszelkiego rodzaju dekoracje – eleganckie posągi, obrazy, rysunki i wiele innych przedmiotów artystycznych związanych z tematyką muzyczną. Innowacyjny projekt domu zajmuje się głównym problemem współczesnej walki ze stresem społecznym

Innowacyjny projekt domu z systemem hi-tech

świeże pomysły na umeblowanie salon pokój muzyczny

Innowacyjny projekt domu jest wspierany przez nowoczesny system świateł. Pokój muzyczny może odzwierciedlać nastrój. System regałów ze zintegrowanym oświetleniem LED jest zauważalny na pierwszy rzut oka. Geometryczne kształty podkreśla romantyczne niebieskie oświetlenie. Kolor diod LED można dostosować do muzyki i rytmu. Jest wystarczająco dużo miejsc, ponieważ czujesz się lepiej z przyjaciółmi lub rodziną.

Innowacyjny projekt domu do ogólnego użytku

Dzieła sztuki pomysłów na projekt sali muzycznej

Sala muzyczna w każdej chwili może zaspokoić potrzeby swojego właściciela. Według projektantów CASA pomysły na innowacyjny projekt domu znaleźć różne zastosowania. Projekt pokoju muzycznego nadaje się do ustawienia klubowego lub dowolnego miejsca, w którym można spędzić kilka niezapomnianych godzin z przyjaciółmi i rodziną.

Wygodne i ultranowoczesne meble

Ustaw oświetlenie LED w salonie muzycznym

Spektakularne oświetlenie LED w sali muzycznej 

futurystyczny design regału niebieskie oświetlenie

Studio muzyczne – meble minimalistyczne

minimalistyczne pomysły na dom niebieskie światła LED

Niezwykłe regały z dekoracją