Meble

Górny stalowy sufit w kształcie nowoczesnego designerskiego stołu?

stół do salonu designerski stół biały stalowy wzór koronki Roman Vlahovic

Szydełkowanie kocyków z koronki było lub może nadal być ulubionym hobby twojej babci. I chociaż nie są już tak popularne w nowoczesnym wystroju, istnieje kilka sposobów na zachowanie tej tradycji. Projekt Miro Roman i Luka Vlahovic udało się połączyć technologię z tradycją, aby stworzyć magiczny produkt. Ciekawy jest „Lacescape Table” Designerski stół, przypominający koronkowy sufit z białej stali. Nie ma określonej formy i może również pełnić kilka funkcji.

Designerski stół inspirowany dziedzictwem kulturowym

projekt stołu salon biała stal laserowo wycinana Roman Vlahovic

Projekt został opracowany przez koronczarki z Chorwacji, a następnie wykonany przez roboty. Jest całkowicie cyfrowo zaprojektowany i zbudowany. Ten stół jest pierwszym z całej kolekcji, ponieważ wzorów koronek jest niezliczona ilość. Cyfrowa baza danych projektantów zawiera wieki doświadczeń związanych z tym dziedzictwem kulturowym, co jest nieco nieoczekiwane w przypadku cyfrowej manipulacji. Właśnie ze względu na różnorodność dostępnych wzorów i technik ograniczają się do jednego stołu. Skupiają się na serii przedmiotów, które zaprezentują bogactwo fascynujących wzorów i najpiękniejszej chorwackiej koronki. Stal nadaje im tylko ramę i stały kształt, ale stoły zawsze będą wyglądać podobnie, ale inaczej.

Designerski stół „Lacescape” nadaje sufitowi górnemu solidny kształt

sznurowalny designerski stół stalowy wycinany laserowo Roman Vlahovic

Koncepcja Miro Romana i Luki Vlahovica nie tylko manipuluje samym obiektem, ale także projektuje i definiuje zasady i systemy, które będą generować i wytwarzać obiekt. Laserowo wycinana powierzchnia i cyfrowo zakrzywiona stalowa płyta tworzą fascynujący Designerski stół, pokazuje, jak niematerialne dziedzictwo kulturowe może kształtować cyfrową przyszłość. Zamiast natury oazą jej algorytmów stała się kultura.

designerski stół biała optyka stalowa końcówka miro roman luka vlahovic

koronkowy kształt stołu składany wzór lacescape

projektant koronki stolik cyfrowy wzór lacescape

designerski stół biała końcówka miro roman luka vlahovic

wzór stołu program do projektowania cyfrowego roman vlahovic

wzór stołu baza danych miro roman luka vlahovic

Projektant stołu projekt koronki wzór obrus rzymski vlahovic

program do projektowania stołów-stalowy-biały-wzór-koronki

koronkowe serwetki chorwacka tradycja