Meble

Garderoba Nicchia z systemem modułowym

Akcesoria do garderoby z wyspą Nicchia

Bardziej ekskluzywny garderoba oferuje wiele możliwości adaptacji dzięki swojemu modułowemu systemowi.

Szukasz odpowiedniej garderoby, aby uzupełnić swoją piękną sypialnię? Być może jesteś już zmęczony swoją niechlujnie wyglądającą szafą i chcesz prowadzić bardziej zorganizowany tryb życia? Cóż, bez względu na dokładnie Twoje wymagania organizacyjne, Nicchia oferuje szereg inteligentnych rozwiązań. Niesamowita garderoba została wykonana do perfekcji przez włoskiego producenta mebli Filmes. Tutaj masz do dyspozycji niesamowitą różnorodność funkcji oszczędzających miejsce i inteligentny projekt. Wiele jednostek modułowych można zmieniać, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania.

Szafa garderoba Nicchia z Filmes

Garderoba -canaletto-orzech-drewno-wyspa-

Najbardziej typową cechą mebli Nicchia jest elastyczność. Można je łatwo dostosować do różnych planów pięter. Garderoba świetnie prezentuje się w przestronnej sypialni, ale można ją zmienić, pasują do niej również małe szafy, oferując wydajne rozwiązania do przechowywania. Wykonane z drewna orzechowego Canaletto lub z białym wykończeniem, tutaj masz niesamowity wybór szuflad na akcesoria, spodnie, buty, koszule i przegródki na swetry. Każdy z nich można zmniejszyć na szerokość i wysokość, aby pasowały do ​​własnej garderoby.

Garderoba o inteligentnym designie

garderoba-wyspa-przedział-krawat-koszule-szklana-płyta

Nadaj swojej sypialni ergonomiczną, rewelacyjną metamorfozę! Przesuwane szklane drzwi garderoby nadają nawet najmniejszym meblom zwiewnego uroku. Z ukrytymi prowadnicami, szufladami ściennymi, półkami i ekskluzywnymi wyspami centralnymi, garderoba Nicchia jest idealna do eleganckiego, nowoczesnego domu.

wydajne rozwiązania magazynowe

garderoba, wysuwany pasek do wiązania,

Szyny do spodni

garderoba-wysuwana-wysuwana

Drewno orzechowe Canaletto

garderoba-orzech-drewno-wykończenie

Stojaki na buty

garderoba-stojaki-buty-metalowe-szpilki-buty-obcasy

garderoba-przedziały-koszule-orzech-drewno

Garderoba-białe-otwarte-półki-stojaki na buty

garderoba-biała-otwarte-półki-odzież-akcesoria

garderoba-szklane-drzwi-przesuwne-małe

garderoba-szklana-drzwi-przesuwne-sypialnia

Czasy oficjalna strona internetowa