Meble

Futurystyczny minimalistyczny wystrój wnętrz – Smart-ologic

futurystyczne minimalistyczne wnętrze

Ten futurystyczny minimalistyczny wystrój wnętrz łączy wymagania dotyczące wysokiego standardu życia ze zrównoważonymi, przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami projektowymi, które zmniejszają negatywny wpływ człowieka na przyrodę. Ale to nie znaczy, że musisz rezygnować z wygody i ciekawego designu. Wręcz przeciwnie – romantyczne, delikatne różowe i fioletowe kolory dominują w eleganckich, płynących kształtach w części dziennej tego futurystycznego projektu domu.

Smart-ologic – minimalistyczny wystrój wnętrz może być przyjazny dla środowiska

ekologiczny-futurystyczny-salon

To minimalistyczny wystrój wnętrz Smart-ologic jest udanym przykładem tego, jak nowoczesna technologia i design mogą wspólnie kształtować przestrzeń tak, abyśmy nie tylko lepiej żyli, ale także mieli możliwość posiadania przyjaznych środowisku rozwiązań projektowych we własnym zakresie. Projekt wnętrza domu modułowego pokazuje, że przyszłość należy do płynnych form i elastycznych konfiguracji.

Minimalistyczny wystrój wnętrz – innowacyjny i zrównoważony

wbudowane oświetlenie sypialni

Panele te można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać. To minimalistyczny wystrój wnętrz w domu jest bardziej energooszczędny dzięki systemom recyklingu i okrągłemu kształtowi. Moduły fotowoltaiczne wbudowane w sufit wytwarzają energię przyjazną dla środowiska. Oświetlenie w całym pomieszczeniu jest LED, dzięki czemu oszczędza się energię. Wbudowany układ słoneczny zapewnia optymalne wykorzystanie światła słonecznego.

minimalistyczna koncepcja o dużym wpływie

futurystyczna-szafa-fioletowa

Za koncepcją stoi zespół projektantów Karima Rashida z Nowego Jorku, który ściśle współpracował z innymi firmami. Podjęto decyzje o akustyce wnętrz, oświetleniu, kominku z bioetanolem i wszystkich innych efektownych elementach wystroju wnętrza. Szczególnie uderzająca jest kolorystyka, kontrastujące kolory tworzą romantyczną, enigmatyczną i fascynującą atmosferę. Miłym dodatkiem do projektu jest oświetlenie, które prowokuje i tworzy odpowiedni nastrój.

B. Angelov

Różowy kolorowy salon

jasny-różowy-kolor podświetlenia

Rośliny jako dekoracja

projekt domu posadzonego na ziemi

Futurystyczne fioletowe meble do salonu

futurystyczne-fioletowe-meble-do-salonu

Zabawna dekoracja salonu!

zabawna dekoracja salonu!

Zespół projektantów – Karim Rashid, Mario Milana, Kamala Hutauruk, Camila Tariki

Zdjęcia autorstwa Leo Torri