Meble

Fotele nietypowe – Fotele Esfera marki Etel

Niezwykły fotel - Fotel Esfera marki Etel

Świetny projekt przychodzą na różne i nieoczekiwane sposoby. Na przykład siedzenie nigdy nie było tak nieodparte. ten krzesło stać się artystycznym wyrazem nowoczesnego stylu życia, który jest jednocześnie funkcjonalny i bardziej przytulny. Ale nie jest łatwo stworzyć coś, co jest zarówno ładne, jak i praktyczne. Jeśli chcesz nowocześnie umeblować swój dom lub biuro, pieniądze nie wystarczą. Nikt nie chce Meble retro zobaczyć.

 Fotel Esfera marki Etel w dwóch kolorach

niezwykły fotel Esfera marki Etel - czarny

To nie tylko sposób na zapewnienie ciału komfortu i relaksu, ale także sposób na pokazanie swojego gustu estetycznego. Zwłaszcza jeśli szukasz nowego fotela od in Brazylia Mieszkaniec Firma Etel decyduje. Jakby otwierając jajko, aby odsłonić jego giętkie centrum, za pomocą prawdziwej skórzanej osłony. Mają niezwykły design, który pomaga zrelaksować ciało dzięki półkulistej kopule z dwiema przytulnymi poduszkami.

Niezwykłe fotele jak otwarte jajko

Fotel w kształcie jajka - Fotel Esfera firmy Etel

Te krzesło patrz w taki sposób, aby łatwo przyciągnąć uwagę Twoich gości lub klientów. Małe przedmioty wnętrza, wyrafinowany smak sprawiają, że życie jest nie tylko piękniejsze, ale i wygodniejsze. Rzeczywisty projekt fotela to przez Ricardo Fasanello wykonane i zafascynowane gamą mocnych kolorów, takich jak koniak, bakłażan czy café-au-lait, jest zatem pysznym przykładem funkcjonalnej i stylowej dekoracji. Ich nietuzinkowy wygląd z pewnością dopełni Twój nowoczesny wystrój wnętrza. Możesz to dostać od Etel.

Fotel Esfera marki Etel – koniak, bakłażan lub café-au-lait

Fotel Esfera marki Etel -brązowy