Meble

Fotel wypoczynkowy z drewna jesionowego zachwyca wizualną lekkością

Lounge Chair-Single Cord-Josh Shiau Design Portfolio

Przedstawiamy Wam niezwykle ciekawą Fotel, zaprojektowany przez młodego projektanta Josha Shiau, który, nawiasem mówiąc, wciąż studiuje projektowanie produktów w Rhode Island School of Design. Drewniana rama i siedzisko wykonane ze splecionych sznurków przypominają w pewnym stopniu krosno, a nawet harfę. Krzesło otrzymało nazwę Single Cord Lounge.

Fotel wypoczynkowy zapewnia maksymalny komfort przy minimalnej ilości materiału

Prototyp drewnianego krzesła - nowoczesna interpretacja projektu

Pojedynczy przewód Fotel, Jak sama nazwa wskazuje, składa się z jednego sznurka o łącznej długości 30 metrów. Stanowi to jednocześnie siedzisko i oparcie. Drewniana konstrukcja została zbudowana z jesionowej deski. Krzesło zachwyca wyrazistymi liniami, które wywodzą się z minimalistycznej koncepcji.

Fotel wypoczynkowy zaprojektowany z przezroczystością

Krzesło wypoczynkowe – nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne przypominające harfę i krosno

Z Fotel został zaprojektowany tak, aby był ergonomiczny i zapewniał idealny komfort siedzenia pomimo wizualnej lekkości, którą zapewnia. Jesionowa konstrukcja jest niezwykle stabilna. Siedzisko dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru. Josh chciał osiągnąć subtelną plastyczność poprzez rytm linii i ruchów.

Nowoczesne przewiewne krzesło

Designerskie krzesło do relaksu - drewno jesionowe Josh Shiau

Utalentowany projektant lubi zajmować się rzemiosłem i stara się tworzyć takie obiekty projektowe, które są zgodne z jego pomysłami i pomysłami. Josh przywiązuje dużą wagę do jakości dobieranych materiałów. Josh wierzy, że projektowanie pozwala nam lepiej zrozumieć otaczające nas przedmioty. Widzimy tutaj ogromny potencjał. A ty? Więcej informacji znajdziesz tutaj Portfolio autorstwa Josha Shiau.

Single Cord Lounge zapewnia przytulne ciepło

Meble z drewna jesionowego ergonomiczne siedzisko wykonane z plecionego sznurka

Do siedziska i oparcia użyto 30-metrowego przewodu

Nowoczesne plecione krzesło sztruksowe