Meble

Fajne designerskie meble z elementami zamka błyskawicznego od The Zoom

designerskie meble z elementami zapinanymi na zamek zoom

Sprawdź ten fajny i świeży Designerskie meble o nietypowym designie. Prawdopodobnie jesteś przyzwyczajony do oglądania zamków błyskawicznych na różnych elementach garderoby. Ale co by było, gdyby taki element zamka błyskawicznego został wkomponowany w fajne projekty mebli? Koreańskie studio projektowe The Zoom na pewno tego próbowało. Efekt – niezwykle fajne i ciekawe umeblowanie nowoczesnego wnętrza.

Designerskie meble The Zoom – zamki jako główny akcent

designerskie meble z elementami zapinanymi na suwak

Koreańskie studio projektowe The Zoom ma to świeże Designerskie meble zaprojektowany z myślą o nowoczesnym stylu wnętrz. Element zamka błyskawicznego stanowi główny akcent na prostych meblach. Ta niezwykła aranżacja bardzo dobrze sprawdzi się w salonie, sypialni, a nawet w dziecięcym pokoju. Odważny projekt można połączyć z innymi ciekawymi meblami, aby uzyskać więcej bogactwa.

Ekskluzywna kolekcja designerskich mebli Zipper łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność

projektowanie mebli z elementami zamków nowoczesne umeblowanie

Zamek błyskawiczny Designerskie meble Kolekcja nosi nazwę Zipper i została stworzona w całości w kolorze białym. Klienci mają do wyboru dwie szafki, półkę i biurko. Choć mebel ma nietypowy kształt, jest szczególnie wygodny i funkcjonalny, a do tego łatwy w użytkowaniu na co dzień. Niech Twoje mieszkanie będzie umeblowane w nowoczesny i oryginalny sposób dzięki tym fajnym projektom mebli.

 designerskie meble z elementami zamka błyskawicznego szafka biała

projektowanie mebli szafa na elementy zamka  Projekt mebli z elementami zamka błyskawicznego półka na książki

Kolekcja Pitt-Pollaro przedstawia designerskie meble Brada Pitta