Meble

Ergonomiczny kształt – krzesło Eidos firmy Nuvist

Ergonomiczny kształt - krzesło Eidos firmy Nuvist

Z ergonomiczne krzesło z Nuwiści zainspirowała wannę kształtami jej słynnego uroku. Jeśli widziałeś wcześniej tę bajeczną wannę, jej podobieństwa możesz zobaczyć w ergonomiczna funkcjonalność i designn z Krzesło Eido określić. To nie tylko efektowne, nowoczesne meble, to w sensie literackim ucieleśnienie komfortu, przyjemności i relaksu. Jeśli mi nie wierzysz, po prostu usiądź.

Krzesło Eido – Ergonomiczna funkcjonalność i design

Ergonomiczny kształt - krzesło Eidos firmy Nuvist - pomarańczowy

Krzesło jest bardzo lekkie i ma praktyczne niewielkie rozmiary w porównaniu z innymi krzesłami, doskonale nadaje się do poruszania się. Krzesło wykonane jest z nowoczesnych materiałów i jest niezwykle stabilne. Podobnie jak hokery barowe, które mają ten sam ergonomiczny kształt. Krzesło Eidos lub stołek nadaje się do sypialni, jadalni, salonu, a nawet przedpokoju. Jest bardzo praktyczny w Twoim biurze, kawie lub barze.

Krzesło Eido dostępne w różnych kolorach

Ergonomiczny design - krzesła Eidos firmy Nuvist

To krzesło nuwistyczne jest dostępny w różnych kolorach – zielonym, niebieskim, fioletowym, czerwonym, brązowym i wielu innych. Krzesło wygląda niesamowicie w każdym kolorze. Nawet jeśli jest dość modernistyczny, można go zaaranżować z różnymi stylami wnętrz. Niewiele jest krzeseł, które zapewniają wygodę. Większość z nich to właściwie tylko krzesła do siedzenia, na krótki czas. Po chwili siadając, czujesz się bardzo nieswojo. Od czasu do czasu będziesz musiał zmienić pozycję, a nawet na chwilę wstać, aby rozluźnić ciało. Nie dotyczy to krzesła Eidos. Ciągły, trójwymiarowy kształt fotela może wydawać się dziwny i futurystyczny, ale w rzeczywistości został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do ciała. Możesz siedzieć na tym krześle dłużej niż godzinę, nie czując niczego poza wygodnym siedzeniem. Proste, piękne, stylowe i nowoczesne krzesło Eidos Nuvist zostało zaprojektowane, aby zapewnić komfort i przyjemność Twojemu życiu.

Krzesło Eidos – modernistyczne projektowanie mebli

Krzesło Eidos marki Nuvist w kolorze zielonym i brązowym